Gartraukis Faber 741 BASE X A50 цена
Gartraukis Faber 741 BASE X A50 цена
Faber 300.0557.501Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 97.19 € |
|
69.08 €*
|
B магазин pigu.lt |
Gartraukis Faber 741 BASE X A50, 295 m³/h, nerūdijantis plienas Prekė - 300.0557.. |
|
79.99 €
|
B магазин elesen.lt |
Faber 741 BASE X A50 |
|
69.07 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
69.07 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Faber 741 BASE X A50 FB EXP gartraukis10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo |
|
69.08 €
7-8 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.99 € Срок доставки: 7-8 раб. дн. |
69.08 €
7-8 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.99 € Срок доставки: 7-8 раб. дн. |
Faber 300.0557.501Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 97.19 € |
|
69.08 €*
|
B магазин pigu.lt |
Gartraukis FABER HOOD 741 BASE X A50 |
|
69.08 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
69.08 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
Gartraukis Faber 741 BASE X A50, 295 m³/h, nerūdijantis plienas Prekė - 300.0557.. |
|
79.99 €
|
B магазин elesen.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-06 00:23
! Сообщить об ошибке| Марка | FABER |
| Категория | Кухонные вытяжки |
| Продукт код | 7612985612111 |
| Tipas | sieninis gartraukis |
| Gamintojo kodas | 300.0557.501 |
| Energijos sunaudojimas per metus | 64.3kwh |
| Energijos klasė | d |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | 8.1 |
| Dinaminio srauto efektyvumo klasė | e |
| Apšvietimo efektyvumas | 11lux/w |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | e |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | 65.1 |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | d |
| Minimalus oro srautas | 135m3/h |
| Ventiliacijos trauka | 295m³/val. |
| Triukšmo lygis normalia eiga | 56db |
| Maksimalus triukšmo lygis | 69db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | -w |
| Energijos sąnaudos esant išjungimo režimui | -w |
| Recirkuliacija | + |
| Recirkuliacijos trauka | -m³/val. |
| Varikliai | 1vnt. |
| Darbo greičiai | 3 |
| Intensyvus greitis | + |
| Korpusas | nerūdijantis plienas |
| Riebalų filtrai | 1 |
| Riebalų filtrų tipas | aliuminis |
| Apšvietimas | led |
| Aukštis | 15cm |
| Plotis | 49.8cm |
| Gylis | 49cm |
| Valdymas | mechaninis |
| Ventiliavimo angos skersmuo | 100 - 120mm |
| Svoris | 5.166kg |
| Matmenys | 150 x 498 x 527mm |
| Anglies filtrai komplektacijoje | - |
| Kita informacija | plaunamas filtras; anglies filtrai užsakomi atskirai |
| Laido ilgis | -m |
| Показать больше | |
















