Esperanza EGH470 цена
Esperanza EGH470 цена
Esperanza EGH470Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 18.79 € |
|
13.90 €*
|
B магазин pigu.lt |
Laidinės žaidimų ausinės Esperanza EGH470, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 24.59 € |
|
15.99 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
15.99 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Esperanza EGH470 Black ausinės10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo |
|
11.86 €
9-10 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 9-10 раб. дн. |
11.86 €
9-10 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 9-10 раб. дн. |
Ausinės Esperanza EGH470 BlackPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
11.86 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
11.86 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
Esperanza EGH470 ausinės su mikrofonu, juodos |
|
12.18 €
3-5 раб. дн.
Срок доставки: 3-5 раб. дн. |
12.18 €
3-5 раб. дн.
Срок доставки: 3-5 раб. дн. |
Ausinės Esperanza EGH470 BlackIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
12.45 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
12.45 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
Esperanza EGH470 Headset Head-band Black |
|
13.66 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
13.66 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Esperanza EGH470Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 18.79 € |
|
13.90 €*
|
B магазин pigu.lt |
Esperanza EGH470 ausinės su mikrofonu, juodos |
|
13.90 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
13.90 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Esperanza EGH470 Headset Head-band Black |
|
13.99 €
7 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 7 раб. дн. |
13.99 €
7 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 7 раб. дн. |
Esperanza EGH470 ausinės su mikrofonu, juodos |
|
14.99 €
8-10 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 8-10 раб. дн. |
14.99 €
8-10 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 8-10 раб. дн. |
Esperanza Nightshade EGH470 |
|
15.12 €
12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 12 раб. дн. |
15.12 €
12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 12 раб. дн. |
Laidinės žaidimų ausinės Esperanza EGH470, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 24.59 € |
|
15.99 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
15.99 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Laidinės žaidimų ausinės Esperanza EGH470, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 24.59 € |
|
15.99 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
15.99 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Esperanza EGH470 Headset Head-band Black |
|
16.43 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
16.43 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Esperanza EGH470 Ausinės su lankeliu ant galvos Juodas |
|
22.34 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
22.34 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 16:18
! Сообщить об ошибке| Марка | ESPERANZA |
| Категория | Наушники |
| Продукт код | 5901299944677 |
| Tipas | laidinės ausinės, Žaidimų ausinės |
| Nešiojimo būdas | ant ausų dedamos |
| Paskirtis | Žaidimams |
| Jungties tipas | 3.5 mm (aux) |
| Mikrofonas | + |
| Triukšmo slopinimas | - |
| Funkcijos | mikrofonas |
| Laido ilgis | 2m |
| Atkuriamų dažnių ruožas | 20 - 20000hz |
| Jautrumas | -db |
| Varža (Ω) | -Ω |
| Membranos skersmuo (mm) | 30mm |
| Pakuotės turinys | vartotojo vadovas |
| Kita informacija | led apšvietimas (usb maitinimas); lankelis: reguliuojamas; pagalvėlių medžiaga: dirbtinė oda |
| Jautrumas (dB/mW) | - |
| Maksimalus veikimo nuotolis (m) | -m |
| Maksimalus veikimo laikas | -val. |
| Konstrukcija | su lankeliu |
| Žemų dažnių diapazonas (Hz) | -hz |
| Aukštų dažnių diapazonas (Hz) | -hz |
| Svoris | 360g |
| Mikrofono tvirtinimo būdas | ant laido |
| Показать больше | |









































