Esperanza EGH400 цена
Esperanza EGH400 цена
Laidinės žaidimų ausinės Esperanza Blackbird HX400, juoda sp./raudona sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 16.59 € |
|
10.74 €*
|
B магазин senukai.lt |
GAMING HEADPHONES WITH MICROPHONE BLACKBIRD |
|
8.59 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
8.59 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Esperanza EGH400 Blackbird Black/ Red ausinės10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo |
|
8.64 €
9-10 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 9-10 раб. дн. |
8.64 €
9-10 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 9-10 раб. дн. |
Ausinės Esperanza BlackBird Black/RedPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
8.64 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
8.64 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
Ausinės Esperanza BlackBird Black/RedIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
9.07 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
9.07 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
Laidinės žaidimų ausinės Esperanza Blackbird HX400, juoda sp./raudona sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 16.59 € |
|
10.74 €*
|
B магазин senukai.lt |
Laidinės žaidimų ausinės Esperanza Blackbird HX400, juoda sp./raudona sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 16.59 € |
|
10.74 €*
|
B магазин 1a.lt |
Ausinės Esperanza EGH400 |
|
10.74 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
10.74 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Esperanza BlackBird EGH400, Black/Red EGH400 |
|
11.68 €
12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 12 раб. дн. |
11.68 €
12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 12 раб. дн. |
Esperanza GAMING HEADPHONES WITH MICROPHONE BLACKBIRD |
|
12.99 €
14 раб. дн.
Срок доставки: 14 раб. дн. |
12.99 €
14 раб. дн.
Срок доставки: 14 раб. дн. |
Esperanza EGH400 Esperanza ausinės su mikrofonu žaidimų Blackbird |
|
18.97 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
18.97 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 01:36
! Сообщить об ошибке| Марка | ESPERANZA |
| Категория | Наушники |
| Продукт код | 5901299937150 |
| Tipas | laidinės ausinės, Žaidimų ausinės |
| Nešiojimo būdas | ant ausų dedamos |
| Paskirtis | Žaidimams |
| Jungties tipas | 3.5 mm (aux) |
| Mikrofonas | + |
| Triukšmo slopinimas | - |
| Funkcijos | mikrofonas |
| Laido ilgis | 2m |
| Jautrumas | 58db |
| Varža (Ω) | 32Ω |
| Membranos skersmuo (mm) | 40mm |
| Pakuotės turinys | vartotojo vadovas |
| Kita informacija | kabelio spalva: juoda; lankelis: reguliuojamas; pagalvėlių medžiaga: dirbtinė oda |
| Jautrumas (dB/mW) | - |
| Maksimalus veikimo nuotolis (m) | -m |
| Atminties kortelės lizdas | - |
| Maksimalus veikimo laikas | -val. |
| Konstrukcija | su lankeliu |
| Žemų dažnių diapazonas (Hz) | 20hz |
| Aukštų dažnių diapazonas (Hz) | 20000hz |
| Svoris | 250g |
| Mikrofono tvirtinimo būdas | padėties koregavimas |
| Показать больше | |






























