Esperanza EGH310B цена
Esperanza EGH310B цена
Laidinės žaidimų ausinės Esperanza Raven EGH310, mėlyna sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 14.79 € |
|
10.96 €*
|
B магазин senukai.lt |
STEREO HEADPHONES WITH MICROPHONE FOR GAMERS |
|
8.55 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
8.55 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Esperanza EGH310B Blue ausinės10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo |
|
8.93 €
9-10 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 9-10 раб. дн. |
8.93 €
9-10 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 9-10 раб. дн. |
Laidinės žaidimų ausinės Esperanza Raven EGH310, mėlyna sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 14.79 € |
|
10.96 €*
|
B магазин senukai.lt |
Laidinės žaidimų ausinės Esperanza Raven EGH310, mėlyna sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 14.79 € |
|
10.96 €*
|
B магазин 1a.lt |
ESPERANZA EGH310B - 5901299925911 RAVEN stereo ausinės su mikrofonu skirta games.. |
|
10.96 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
10.96 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
Esperanza EGH310B, Black/Blue EGH310B |
|
11.12 €
12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 12 раб. дн. |
11.12 €
12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 12 раб. дн. |
Esperanza STEREO HEADPHONES WITH MICROPHONE FOR GAMERS |
|
11.99 €
14 раб. дн.
Срок доставки: 14 раб. дн. |
11.99 €
14 раб. дн.
Срок доставки: 14 раб. дн. |
ESPERANZA EGH310B - 5901299925911 RAVEN stereo ausinės su mikrofonu skirta games.. |
|
18.43 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
18.43 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-02 20:58
! Сообщить об ошибке| Марка | ESPERANZA |
| Категория | Наушники |
| Продукт код | 5901299925911 |
| Tipas | laidinės ausinės, Žaidimų ausinės |
| Nešiojimo būdas | ant ausų dedamos |
| Paskirtis | Žaidimams |
| Jungties tipas | 3.5 mm (aux) |
| Mikrofonas | + |
| Triukšmo slopinimas | - |
| Funkcijos | mikrofonas |
| Laido ilgis | 2m |
| Atkuriamų dažnių ruožas | 20 - 20000hz |
| Jautrumas | 105db |
| Varža (Ω) | 32Ω |
| Membranos skersmuo (mm) | -mm |
| Kita informacija | garsumo valdymas ant laido; reguliuojamas lankelis; minkštos, dirbtinės odos ausų pagalvėlės |
| Jautrumas (dB/mW) | - |
| Maksimalus veikimo nuotolis (m) | -m |
| Maksimalus veikimo laikas | -val. |
| Konstrukcija | su lankeliu |
| Žemų dažnių diapazonas (Hz) | 20hz |
| Aukštų dažnių diapazonas (Hz) | 20000hz |
| Svoris | 220g |
| Mikrofono tvirtinimo būdas | ant laido |
| Susijusių prekių skaičius | 1 |
| Показать больше | |





























