Esperanza BONGO EH212K цена
Esperanza BONGO EH212K цена
Esperanza BONGO Headphones Wired Head-band Calls/Music/Sport/Everyday Black |
|
6.35 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
6.35 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Esperanza BONGO EH212K Black ausinės10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo |
|
7.50 €
9-10 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 9-10 раб. дн. |
7.50 €
9-10 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 9-10 раб. дн. |
Ausinės Esperanza EH212K BlackPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
7.50 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
7.50 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
Esperanza EH212K BlackKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 10.19 € |
|
7.59 €*
|
B магазин pigu.lt |
Ausinės Esperanza EH212K BlackIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
7.88 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
7.88 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
Esperanza WIRED HEADSET BONGO |
|
7.99 €
14 раб. дн.
Срок доставки: 14 раб. дн. |
7.99 €
14 раб. дн.
Срок доставки: 14 раб. дн. |
Ausinės su mikrofonu Esperanza Bongo EH212K, Juodos |
|
8.54 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
8.54 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
Esperanza Bongo EH212K |
|
9.16 €
12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 12 раб. дн. |
9.16 €
12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 12 раб. дн. |
Esperanza BONGO Headphones Wired Head-band Calls/Music/Sport/Everyday Black |
|
11.99 €
|
B магазин topocentras.lt |
Esperanza Mikrofoniga kõrvaklapid Esperanza BONGO EH212K (must) |
|
16.48 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
16.48 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-02 20:51
! Сообщить об ошибке| Марка | ESPERANZA |
| Категория | Наушники |
| Продукт код | 5901299942543 |
| Tipas | laidinės ausinės |
| Nešiojimo būdas | ant ausų dedamos |
| Paskirtis | universalios |
| Jungties tipas | 3.5 mm (aux) |
| Mikrofonas | + |
| Triukšmo slopinimas | - |
| Funkcijos | mikrofonas |
| Laido ilgis | 1.5m |
| Atkuriamų dažnių ruožas | 20 - 20000hz |
| Jautrumas | 105db |
| Varža (Ω) | 32Ω |
| Membranos skersmuo (mm) | -mm |
| Kita informacija | lankelis: reguliuojamas; pagalvėlių medžiaga: dirbtinė oda; |
| Jautrumas (dB/mW) | - |
| Maksimalus veikimo nuotolis (m) | -m |
| Atminties kortelės lizdas | - |
| Maksimalus veikimo laikas | -val. |
| Konstrukcija | su lankeliu |
| Žemų dažnių diapazonas (Hz) | 20hz |
| Aukštų dažnių diapazonas (Hz) | 20000hz |
| Svoris | 250g |
| Mikrofono tvirtinimo būdas | ant laido |
| Показать больше | |



































