Projektorius Epson EF-61W цена
Projektorius Epson EF-61W цена
Projektorius Epson EF-61W | Full HD (1920x1080) | 700 ANSI lumens | Baltas |
|
681.40 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
681.40 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
Epson EF-61WKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 776.04 € |
|
733.68 €*
|
B магазин pigu.lt |
Projektorius Epson EF-61W Full HD (1920x1080) 700 ANSI lumens White |
|
793.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
Projektorius Epson Lifestudio Pop EF-61WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 809 € |
|
793.00 €*
|
B магазин senukai.lt |
EPSON Portable projector, Lifestudio EF-61W, with Google TV (V11HB72040) |
|
641.30 €
|
B магазин smartech.ee |
(1920x1080) Epson EF-61W 3LCD-Laserprojektor 16:09 700-Lumen White | V11HB72040 .. |
|
653.75 €
|
B магазин multo.eu |
Projektorius Epson EF-61W | Full HD (1920x1080) | 700 ANSI lumens | Baltas |
|
681.40 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
681.40 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
Epson V11HB72040 data projector Standard throw projector 700 ANSI lumens 3LCD 10.. |
|
681.50 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
681.50 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
(1920x1080) Epson EF-61W 3LCD-Laserprojektor 16:09 700-Lumen White |
|
682.50 €
3 раб. дн.
Стоимость доставки: 3.50 € Срок доставки: 3 раб. дн. |
682.50 €
3 раб. дн.
Стоимость доставки: 3.50 € Срок доставки: 3 раб. дн. |
Epson EF-61WKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 776.04 € |
|
733.68 €*
|
B магазин pigu.lt |
Epson EF-61W | Full HD (1920x1080) | 700 ANSI lumens | White | V11HB72040 |
|
742.80 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
742.80 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
EPSON Lifestudio POP Projector EF-61WPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
746.62 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
746.62 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
Epson EF-61W | Full HD (1920x1080) | 700 ANSI lumens | White |
|
762.79 €
2-3 раб. дн.
Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
762.79 €
2-3 раб. дн.
Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
Projektorius Epson 3LCD EF-61W Full HD 1920x1080 700 ANSI liumenų juodas baltas |
|
762.99 €
|
B магазин ogmina.lt |
Epson EF-61W Full HD (1920x1080) 700 ANSI lumens White |
|
768.99 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
768.99 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
Epson EF-61W | Full HD (1920x1080) | 700 ANSI lumens | White |
|
772.21 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
772.21 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
Epson EF-61W | Full HD (1920x1080) | 700 ANSI lumens | White |
|
783.22 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
783.22 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
EPSON Lifestudio POP Projector EF-61WIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
783.95 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
783.95 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
Projektorius Epson EF-61W Full HD (1920x1080) 700 ANSI lumens White |
|
793.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
Projektorius Epson Lifestudio Pop EF-61WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 809 € |
|
793.00 €*
|
B магазин senukai.lt |
Projektorius Epson Lifestudio Pop EF-61WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 809 € |
|
793.00 €*
|
B магазин 1a.lt |
Epson EF-61W | Full HD (1920x1080) | 700 ANSI lumens | WhiteKviečiame DERĖTIS ir gauti dar geresnę kainą! Nuo 45 EUR pristatysime nemokamai per 1 d.d. visoje Lietuvoje. |
|
797.85 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
797.85 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
Epson EF-61W | Full HD (1920x1080) | 700 ANSI lumens | White V11HB72040 | 871594.. |
|
805.17 €
|
B магазин elektrika.lv |
Epson V11HB72040 duomenų projektorius Standartinio nuotolio projektorius 700 ANS.. |
|
878.11 €
|
B магазин senetic.lt |
Epson | EF-61W | Full HD (1920x1080) | 700 ANSI lumens | Whiteбольше |
|
900.27 €
|
B магазин electrobase.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 21:18
! Сообщить об ошибке| Марка | EPSON |
| Категория | Проекторы |
| Продукт код | 8715946741529 |
| Tipas | projektorius |
| Projektavimo sistema | 3lcd |
| Kontrastas | 5000000:1 |
| Vaizdo proporcijos | 16:9 |
| Tikroji raiška | 1920 x 1080 |
| Maksimali raiška | 1920 x 1080 |
| Ryškumas (ANSI liumenai) | 700 |
| Jungtys | hdmi (arc/earc); usb-a; usb-b (tik servisui); 3,5 mm garso išėjimas |
| Vaizdo dydis (įstrižainė) | 762 – 3810 mm |
| Projektoriaus lempa | led |
| Galia | -w |
| Svoris | 1.6kg |
| Lempos tarnavimo laikas | 20000val. |
| Distancinio valdymo galimybė | + |
| Pakuotės turinys | projektorius; nuotolinis valdiklis |
| Bevielio tinklo plokštė (WLAN) | + |
| Vidinė atmintis | -gb |
| Artinimas, kartais | 1.20:1 |
| Įmontuotos kolonėlės | + |
| Nuotolinis valdymas | + |
| Vaizdo technologija | 3lcd |
| Projekcijos atstumas - min. | -m |
| Projekcijos atstumas - maks. | -m |
| Aukštis | 75mm |
| Plotis | -mm |
| Gylis | -mm |
| Показать больше | |











































