Indaplovė Electrolux EEG69420W цена
Indaplovė Electrolux EEG69420W цена
Įmontuojama indaplovė Electrolux 700 serija EEG69420W, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 699 € |
|
523.26 €*
|
B магазин senukai.lt |
Įmontuojama indaplovė Electrolux EEG69420WKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 749 € NEMOKAMAS pristatymasNEMOKAMAS pristatymas |
|
525.00 €*
|
B магазин ermitazas.lt |
Electrolux EEG69420WKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 585.0 € |
|
538.90 €*
|
B магазин pigu.lt |
ELECTROLUX EEG69420W IndaplovėVELYKOS! Lizingas be JOKIO pabrangimo per 10 mėn.! |
|
515.00 €
3-7 раб. дн.
Срок доставки: 3-7 раб. дн. |
515.00 €
3-7 раб. дн.
Срок доставки: 3-7 раб. дн. |
Įmontuojama indaplovė Electrolux EEG69420WPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
515.00 €
1-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 12.99 € Срок доставки: 1-4 раб. дн. |
515.00 €
1-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 12.99 € Срок доставки: 1-4 раб. дн. |
Įmontuojama indaplovė Electrolux EEG69420WYra sandėlyje. |
|
517.00 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
517.00 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Electrolux EEG69420W Fully built-in 15 place settings C | EEG69420W | 7332543988.. |
|
519.40 €
|
B магазин multo.eu |
Įmontuojama indaplovė Electrolux EEG69420W | EEG69420W | 7332543988921 |
|
521.90 €
|
B магазин b2cshop.eu |
60 cm. pločio įmontuojama indaplovė Electrolux EEG69420W + DOVANA priemonės!Siuntimas per 1-3 d.d. Prekė yra sandėlyje. |
|
521.99 €
|
B магазин naminukas.lt |
Įmontuojama indaplovė Electrolux 700 serija EEG69420W, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 699 € |
|
523.26 €*
|
B магазин senukai.lt |
Įmontuojama indaplovė Electrolux 700 serija EEG69420W, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 699 € |
|
523.26 €*
|
B магазин 1a.lt |
Indaplovė Electrolux EEG69420W |
|
523.26 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
523.26 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Įmontuojama indaplovė Electrolux EEG69420WKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 749 € |
|
525.00 €*
|
B магазин ermitazas.lt |
Įmontuojama indaplovė Electrolux EEG69420WIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
525.00 €
1-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-4 раб. дн. |
525.00 €
1-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-4 раб. дн. |
Įmontuojama indaplovė ELECTROLUX EEG69420WVisą VASARĄ nemokamas pristatymas nuo 300 €! Lizingas 3 mėn. be pabrangimo! |
|
535.00 €
|
B магазин 24take.lt |
Electrolux EEG69420WKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 585.0 € |
|
538.90 €*
|
B магазин pigu.lt |
Electrolux EEG69420W įmontuojama indaplovė6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 90.21 eur/mėn |
|
541.23 €
8-9 раб. дн.
Стоимость доставки: 15.99 € Срок доставки: 8-9 раб. дн. |
541.23 €
8-9 раб. дн.
Стоимость доставки: 15.99 € Срок доставки: 8-9 раб. дн. |
Electrolux Montuojama indaplovė 60 cm 700 serija „GlassCare“ EEG69420W |
|
549.00 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
549.00 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Įmontuojama indaplovė Electrolux EEG69420W 60 cm. pločioNemokamas pristatymas nuo 70eur |
|
555.00 €
1-3 раб. дн.
Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
555.00 €
1-3 раб. дн.
Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
Indaplovė ELECTROLUX EEG69420W |
|
555.87 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
555.87 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Electrolux EEG69420W Fully built-in 15 place settings C |
|
680.67 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
680.67 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Electrolux EEG69420W Visiškai įmontuotos 15 vietos C |
|
701.67 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
701.67 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
Electrolux EEG69420W Fully built-in 15 place settings C | EEG69420W | 7332543988.. |
|
721.90 €
|
B магазин enter24.eu |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-04 21:47
! Сообщить об ошибке| Марка | ELECTROLUX |
| Категория | Встраиваемые посудомоечные машины |
| Продукт код | 7332543988921 |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Indų komplektų skaičius | 15 |
| Energijos klasė | c |
| Energijos sąnaudos per metus | 212kwh |
| Energijos suvartojimas | 0.76kw/h |
| Energijos suvartojimas nenaudojant | -w |
| Metinės vandens sąnaudos | 3080l |
| Standartinės programos eigos trukmė | -min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min |
| Triukšmo lygis | 42db |
| Aukštis | 81.8cm |
| Plotis | 59.6cm |
| Gylis | 55cm |
| Svoris | -kg |
| Galia | -w |
| Vandens sąnaudos ciklui | -l |
| Valdymas | sensorinis |
| Valdymo skydelis | integruotas |
| Plovimo temperatūrų režimai | 4vnt. |
| Plovimo programų skaičius | 8vnt. |
| Ekranas | + |
| LED ekranas | + |
| Reguliuojamas viršutinio krepšio aukštis | + |
| Vandens purkštuvai | -vnt. |
| Džiovinimo tipas | airdry |
| Vandens nuotėkio kontrolė | + |
| Vandens tiekimo blokavimas trūkus žarnai | + |
| Apsauga nuo vaikų | + |
| Pasibaigusios druskos indikacija | + |
| Pasibaigusio blizgiklio indikacija | + |
| Показать больше | |
























































