Indaplovė Electrolux EEG63410L цена
Indaplovė Electrolux EEG63410L цена
Įmontuojama indaplovė Electrolux 700 serija EEG63410L, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 609 € |
|
466.59 €*
|
B магазин senukai.lt |
Electrolux EEG63410LKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 547.0 € |
|
474.75 €*
|
B магазин pigu.lt |
Indaplovė Electrolux EEG63410L |
|
492.99 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
492.99 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Įmontuojama indaplovė Electrolux EEG63410LPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
457.45 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 12.99 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
457.45 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 12.99 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
Electrolux Serie 700 EEG63410L Fully built-in 10 place settings C | EEG63410L | .. |
|
457.55 €
|
B магазин multo.eu |
Įmontuojama indaplovė Electrolux 700 serija EEG63410L, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 609 € |
|
466.59 €*
|
B магазин 1a.lt |
Įmontuojama indaplovė Electrolux EEG63410LIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
466.59 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
466.59 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
Įmontuojama indaplovė Electrolux 700 serija EEG63410L, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 609 € |
|
466.59 €*
|
B магазин senukai.lt |
Electrolux EEG63410L įmontuojama indaplovė6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 77.83 eur/mėn |
|
467.00 €
8-9 раб. дн.
Стоимость доставки: 15.99 € Срок доставки: 8-9 раб. дн. |
467.00 €
8-9 раб. дн.
Стоимость доставки: 15.99 € Срок доставки: 8-9 раб. дн. |
Įmontuojama indaplovė Electrolux EEG63410LYra sandėlyje. |
|
468.00 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
468.00 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Electrolux EEG63410LKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 547.0 € |
|
474.75 €*
|
B магазин pigu.lt |
dishwasher ELECTROLUX EEG63410L |
|
491.14 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
491.14 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Indaplovė Electrolux EEG63410L |
|
492.99 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
492.99 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Electrolux Montuojama indaplovė 45 cm 700 serija „GlassCare“ EEG63410L |
|
499.00 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
499.00 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Electrolux Serie 700 EEG63410L Fully built-in 10 place settings C |
|
567.59 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
567.59 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-04 18:05
! Сообщить об ошибке| Марка | ELECTROLUX |
| Категория | Встраиваемые посудомоечные машины |
| Продукт код | 7333394041452 |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Gamintojo kodas | eeg63410l |
| Indų komplektų skaičius | 10 |
| Energijos klasė | c |
| Energijos sąnaudos per metus | 59kwh |
| Energijos suvartojimas | 0.59kw/h |
| Energijos suvartojimas nenaudojant | 0.5w |
| Metinės vandens sąnaudos | -l |
| Standartinės programos eigos trukmė | 240min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min |
| Triukšmo lygis | 45db |
| Aukštis | 82cm |
| Plotis | 44.6cm |
| Gylis | 55cm |
| Svoris | -kg |
| Galia | -w |
| Vandens sąnaudos ciklui | 9.9l |
| Valdymas | internal touch control lcd |
| Valdymo skydelis | integruotas |
| Plovimo temperatūrų režimai | 3vnt. |
| Plovimo programų skaičius | 8vnt. |
| Ekranas | + |
| LED ekranas | + |
| Reguliuojamas viršutinio krepšio aukštis | + |
| Vandens purkštuvai | -vnt. |
| Džiovinimo tipas | airdry |
| Vandens nuotėkio kontrolė | + |
| Vandens tiekimo blokavimas trūkus žarnai | + |
| Filtras | 3 dalių filtrų sistema |
| Pradinis skalavimas | + |
| Pasibaigusios druskos indikacija | + |
| Pasibaigusio blizgiklio indikacija | + |
| Pajungimas prie karšto vandens | - |
| ½ indų įkrovos programa | + |
| Trečias stalčius | - |
| Показать больше | |







































