Indaplovė Electrolux EEG62310L цена
Indaplovė Electrolux EEG62310L цена
Electrolux EEG62310LKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 679.0 € |
|
449.89 €*
|
B магазин pigu.lt |
Electrolux 700 GlassCare, 9 komplektų talpa - Įmontuojama indaplovėSiūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
449.99 €
|
B магазин elesen.lt |
Indaplovė Electrolux Indaplovė ELECTROLUXEEG62310Lбольше |
|
459.99 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
459.99 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
Įmontuojama indaplovė Electrolux EEG62310LPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo больше |
|
449.89 €
3-7 раб. дн.
Стоимость доставки: 12.99 € Срок доставки: 3-7 раб. дн. |
449.89 €
3-7 раб. дн.
Стоимость доставки: 12.99 € Срок доставки: 3-7 раб. дн. |
Electrolux EEG62310LKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 679.0 € |
|
449.89 €*
|
B магазин pigu.lt |
Įmontuojama indaplovė Electrolux EEG62310LIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur больше |
|
449.99 €
3-7 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 3-7 раб. дн. |
449.99 €
3-7 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 3-7 раб. дн. |
Electrolux 700 GlassCare, 9 komplektų talpa - Įmontuojama indaplovėSiūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
449.99 €
|
B магазин elesen.lt |
Indaplovė Electrolux Indaplovė ELECTROLUXEEG62310Lбольше |
|
459.99 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
459.99 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
Zmywarka Electrolux Dishwasher ELECTROLUXEEG62310L | EEG62310L | 7332543738410 |
|
494.35 €
|
B магазин b2cshop.eu |
Electrolux 700 GlassCare Dishwasher, Integrated (EEG62310L) (911077054) |
|
532.60 €
|
B магазин smartech.ee |
Electrolux 700 GlassCare indaplovė, integruojama (EEG62310L) |
|
659.00 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
659.00 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-05 15:54
! Сообщить об ошибке| Марка | ELECTROLUX |
| Категория | Встраиваемые посудомоечные машины |
| Продукт код | 7332543738410 |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Indų komplektų skaičius | 9 |
| Energijos klasė | d |
| Energijos sąnaudos per metus | -kwh |
| Energijos suvartojimas | 0.614kw/h |
| Energijos suvartojimas nenaudojant | 0.5w |
| Metinės vandens sąnaudos | -l |
| Standartinės programos eigos trukmė | 60min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min |
| Triukšmo lygis | 44db |
| Aukštis | 81.8cm |
| Plotis | 44.6cm |
| Gylis | 55cm |
| Plovimo klasė | a |
| Vandens sąnaudos ciklui | 9.9l |
| Valdymas | sensorinis |
| Valdymo skydelis | integruotas |
| Plovimo temperatūrų režimai | 4vnt. |
| Plovimo programų skaičius | 8vnt. |
| Plovimo pradžios atidėjimas | + |
| Ekranas | + |
| LED ekranas | + |
| Reguliuojamas viršutinio krepšio aukštis | + |
| Vandens purkštuvai | 3vnt. |
| Džiovinimo tipas | airdry |
| Vandens nuotėkio kontrolė | + |
| Vandens tiekimo blokavimas trūkus žarnai | + |
| Apsauga nuo perkaitimo | + |
| Apsauga nuo vaikų | + |
| Filtras | 3 dalių filtrų sistema |
| Pradinis skalavimas | + |
| Pasibaigusios druskos indikacija | + |
| Pasibaigusio blizgiklio indikacija | + |
| Pajungimas prie karšto vandens | + |
| ½ indų įkrovos programa | - |
| Trečias stalčius | - |
| Palaikomos technologijos | zonos plovimas |
| Durelių fasadas | - |
| Показать больше | |


























