Electrolux EEC87600W цена
Electrolux EEC87600W цена
Įmontuojama indaplovė Electrolux 900 serija EEC87600W, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1049 € |
|
863.94 €*
|
B магазин senukai.lt |
Electrolux 900 EEC87600WKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 989.0 € |
|
900.17 €*
|
B магазин pigu.lt |
do zabudowy ELECTROLUX EEC87600W ComfortLift TimeBeam wyświetlanie czasu klasa e.. |
|
863.50 €
|
B магазин multo.eu |
Įmontuojama indaplovė Electrolux EEC87600WIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
863.94 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
863.94 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
Įmontuojama indaplovė Electrolux 900 serija EEC87600W, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1049 € |
|
863.94 €*
|
B магазин senukai.lt |
Įmontuojama indaplovė Electrolux 900 serija EEC87600W, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1049 € |
|
863.94 €*
|
B магазин 1a.lt |
Electrolux EEC87600W įmontuojama indaplovė6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 143.99 eur/mėn |
|
863.94 €
8-9 раб. дн.
Стоимость доставки: 20.99 € Срок доставки: 8-9 раб. дн. |
863.94 €
8-9 раб. дн.
Стоимость доставки: 20.99 € Срок доставки: 8-9 раб. дн. |
Įmontuojama indaplovė Electrolux EEC87600WPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
863.94 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 12.99 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
863.94 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 12.99 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
Indaplovė Electrolux EEC87600Wбольше |
|
863.94 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
863.94 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
ELECTROLUX EEC87600W IndaplovėVELYKOS! Lizingas be JOKIO pabrangimo per 10 mėn.! |
|
864.00 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
864.00 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Įmontuojama indaplovė Electrolux 900, ComfortLift, EEC87600WYra sandėlyje. |
|
872.00 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
872.00 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
60 cm pločio įmontuojama indaplovė Electrolux EEC87600W |
|
889.00 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
889.00 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Electrolux 900 EEC87600WKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 989.0 € |
|
900.17 €*
|
B магазин pigu.lt |
Electrolux Montuojama indaplovė 60 cm 900 serija „ComfortLift“ EEC87600W |
|
909.00 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
909.00 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Electrolux EEC87600W |
|
988.30 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
988.30 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
Zmywarka do zabudowy ELECTROLUX EEC87600W ComfortLift TimeBeam wyświetlanie czas.. |
|
990.35 €
|
B магазин enter24.eu |
ELECTROLUX EEC87600W |
|
1048.95 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
1048.95 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Zmywarka do zabudowy ELECTROLUX EEC87600W ComfortLift TimeBeam wyświetlanie czasu |
|
1083.26 €
|
B магазин freyo.lt |
Zmywarka do zabudowy ELECTROLUX EEC87600W ComfortLift TimeBeam wyświetlanie czasu |
|
1173.16 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
1173.16 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 23:17
! Сообщить об ошибке| Марка | ELECTROLUX |
| Категория | Встраиваемые посудомоечные машины |
| Продукт код | 7333394080888 |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Indų komplektų skaičius | - |
| Energijos klasė | a |
| Energijos sąnaudos per metus | -kwh |
| Energijos suvartojimas | -kw/h |
| Energijos suvartojimas nenaudojant | -w |
| Metinės vandens sąnaudos | -l |
| Standartinės programos eigos trukmė | -min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min |
| Triukšmo lygis | 43db |
| Aukštis | 81.8cm |
| Plotis | 59.6cm |
| Gylis | 56cm |
| Galia | 2200w |
| Vandens sąnaudos ciklui | 11l |
| Valdymas | sensorinis |
| Plovimo temperatūrų režimai | 4vnt. |
| Plovimo programų skaičius | 8vnt. |
| Programos | valymas |
| Ekranas | + |
| LED ekranas | + |
| Reguliuojamas viršutinio krepšio aukštis | + |
| Vandens purkštuvai | 3vnt. |
| Džiovinimo tipas | airdry |
| Vandens nuotėkio kontrolė | + |
| Apsauga nuo vaikų | - |
| Filtras | filtr inox |
| Pradinis skalavimas | + |
| Pasibaigusios druskos indikacija | + |
| Pasibaigusio blizgiklio indikacija | + |
| Pajungimas prie karšto vandens | + |
| Trečias stalčius | + |
| Durelių fasadas | - |
| Показать больше | |




































