Electrolux EEC767310L цена
Electrolux EEC767310L цена
Electrolux EEC767310LKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 955.0 € |
|
716.33 €*
|
B магазин pigu.lt |
ELECTROLUX EEC767310L ComfortLift built-in dishwasher | EEC767310L | 7332543807871 |
|
655.40 €
|
B магазин b2cshop.eu |
Įmontuojama indaplovė Electrolux EEC767310LPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
702.44 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 12.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
702.44 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 12.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
Įmontuojama indaplovė Electrolux EEC767310LIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
714.00 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
714.00 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
Electrolux EEC767310LKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 955.0 € |
|
716.33 €*
|
B магазин pigu.lt |
Įmontuojama Indaplovė - Electrolux EEC767310L 14 Vietų Juoda |
|
717.17 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
717.17 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Indaplovė do zabudowy EEC767310L SMK 3 kosz, ComfortLift | EEC767310L | 73325438.. |
|
721.90 €
|
B магазин enter24.eu |
Indaplovė ELECTROLUX EEC767310L ComfortLift |
|
724.58 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
724.58 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Electrolux Indaplovė Electrolux EEC767310L |
|
749.00 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
749.00 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
ELECTROLUX EEC767310L ComfortLift built-in dishwasher |
|
832.82 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
832.82 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-04 06:33
! Сообщить об ошибке| Марка | ELECTROLUX |
| Категория | Встраиваемые посудомоечные машины |
| Продукт код | 7332543807871 |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Indų komplektų skaičius | 14 |
| Energijos klasė | d |
| Energijos sąnaudos per metus | -kwh |
| Energijos suvartojimas | -kw/h |
| Energijos suvartojimas nenaudojant | -w |
| Metinės vandens sąnaudos | -l |
| Standartinės programos eigos trukmė | 223min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min |
| Triukšmo lygis | 44db |
| Aukštis | 82cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 55cm |
| Galia | 1950w |
| Vandens sąnaudos ciklui | 11l |
| Valdymas | elektroninis |
| Valdymo skydelis | ant briaunos |
| Plovimo temperatūrų režimai | -vnt. |
| Plovimo programų skaičius | -vnt. |
| Plovimo pradžios atidėjimas | - |
| Programos | vidaus plovimas |
| Laikrodis | - |
| Ekranas | + |
| LED ekranas | + |
| Reguliuojamas viršutinio krepšio aukštis | + |
| Vandens purkštuvai | 3vnt. |
| Džiovinimo tipas | airdry |
| Vandens nuotėkio kontrolė | - |
| Vandens tiekimo blokavimas trūkus žarnai | - |
| Apsauga nuo perkaitimo | + |
| Apsauga nuo vaikų | - |
| Filtras | savaime išsivalantis |
| Pradinis skalavimas | + |
| Pasibaigusios druskos indikacija | + |
| Pasibaigusio blizgiklio indikacija | + |
| Pajungimas prie karšto vandens | - |
| ½ indų įkrovos programa | - |
| Trečias stalčius | - |
| Palaikomos technologijos | 3d plovimas |
| Durelių fasadas | - |
| Показать больше | |






























