Šaldytuvas Electrolux E7TNGE18S цена
Šaldytuvas Electrolux E7TNGE18S цена
Electrolux E7TNGE18S montuojamasis šaldytuvas6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 93.20 eur/mėn |
|
559.19 €
9-10 раб. дн.
Стоимость доставки: 20.99 € Срок доставки: 9-10 раб. дн. |
559.19 €
9-10 раб. дн.
Стоимость доставки: 20.99 € Срок доставки: 9-10 раб. дн. |
Šaldytuvas Electrolux E7TNGE18SPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
559.19 €
3-7 раб. дн.
Стоимость доставки: 14.99 € Срок доставки: 3-7 раб. дн. |
559.19 €
3-7 раб. дн.
Стоимость доставки: 14.99 € Срок доставки: 3-7 раб. дн. |
Šaldytuvas Electrolux E7TNGE18SIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
629.99 €
3-7 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 3-7 раб. дн. |
629.99 €
3-7 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 3-7 раб. дн. |
Electrolux 700 Series, No Frost, 256 L, aukštis 178 cm - Įmontuojamas šaldytuvas..Siūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
629.99 €
|
B магазин elesen.lt |
Įmontuojamas 177cm šaldytuvas Electrolux E7TNGE18S |
|
632.07 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
632.07 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
Įmontuojamas 177cm šaldytuvas Electrolux E7TNGE18STurime parduotuvėje |
|
659.00 €
|
B магазин buitex.lt |
Šaldytuvas Electrolux Wbudowany 177cm lodówka E7TNGE18S | E7TNGE18S | 7333394077.. |
|
798.00 €
|
B магазин enter24.eu |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 09:01
! Сообщить об ошибке| Марка | ELECTROLUX |
| Категория | Холодильники |
| Продукт код | 7333394077840 |
| Gamintojo kodas | 92550135400 |
| Šaldytuvo tipas | Įmontuojamas šaldytuvas |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 216kwh |
| Bendra talpa | 256l |
| Šaldytuvo talpa | 194l |
| Šaldiklio talpa | 62l |
| Temperatūra šaldiklyje | -18ºc |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 15val. |
| Užšaldymo galia | 7kg/24h |
| Klimato klasė | sn-n-st-t |
| Maksimalus triukšmo lygis | 39db |
| Montavimo tipas | Įmontuojamas |
| Atostogų režimas | + |
| Valdymas | elektroninis |
| Papildomos funkcijos | nofrost |
| Plotis | 54.6cm |
| Aukštis | 177.2cm |
| Gylis | 54.9cm |
| Svoris | 60kg |
| Energijos sąnaudos | -kwh/24 h |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Šalto vandens tiekimo sistema | - |
| Šaldiklio valdymas | elektroninis |
| Keičiama durų kryptis | + |
| Показать больше | |



























