Gartraukis Electrolux CFG526W цена
Gartraukis Electrolux CFG526W цена
Įmontuojamas gartraukis Electrolux 600 serija Hob2Hood® CFG526W, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 278 € |
|
222.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
222.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Įmontuojamas gartraukis Electrolux 600 serija „Hob2Hood®“ CFG526W, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 278 € |
|
222.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
222.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Gartraukis Electrolux CFG526WPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo больше |
|
222.00 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 3.99 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
222.00 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 3.99 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
Electrolux CFG526W montuojamasis gartraukis10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 22.21 eur/mėn |
|
222.13 €
|
B магазин rde.lt |
Gartraukis Electrolux CFG526Wбольше |
|
222.16 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
222.16 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
ELECTROLUX CFG526W GartraukisLizingas be JOKIO pabrangimo per 3 mėn.! |
|
223.00 €
3-7 раб. дн.
Срок доставки: 3-7 раб. дн. |
223.00 €
3-7 раб. дн.
Срок доставки: 3-7 раб. дн. |
Baltas įmontuojamas gartraukis Electrolux CFG526WYra sandėlyje. |
|
223.00 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
223.00 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Gartraukis Electrolux 600 CFG526WKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 314.0 € |
|
229.26 €*
|
B магазин pigu.lt |
Įmontuojamas gartraukis Electrolux CFG526W | 7333394133256больше |
|
230.85 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
230.85 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
SURINKT GARŲ ĮM CFG526W ELECTROLUX |
|
244.19 €
1-3 раб. дн.
Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
244.19 €
1-3 раб. дн.
Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
Gartraukis ELECTROLUX CFG526W |
|
245.15 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
245.15 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Electrolux CFG526WIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur больше |
|
246.75 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
246.75 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
Electrolux Integruojamas garų rinktuvas 54 cm 600 serija „Hob2Hood®“ CFG526W |
|
259.00 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
259.00 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Garų surinktuvas ELECTROLUX CFG526WNemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
319.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
Įmontuojama gartraukis HOOD BUILD-IN CFG526W ELECTROLUX | 7333394133256 | 733339.. |
|
385.60 €
|
B магазин enter24.eu |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-20 13:04
! Сообщить об ошибке| Марка | ELECTROLUX |
| Категория | Кухонные вытяжки |
| Продукт код | 7333394133256 |
| Tipas | Įmontuojamas gartraukis |
| Energijos sunaudojimas per metus | 96kwh |
| Energijos klasė | c |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | - |
| Dinaminio srauto efektyvumo klasė | d |
| Apšvietimo efektyvumas | -lux/w |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | a |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | - |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | d |
| Minimalus oro srautas | 285m3/h |
| Ventiliacijos trauka | 600m³/val. |
| Triukšmo lygis normalia eiga | 50db |
| Maksimalus triukšmo lygis | 60db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | 0.37w |
| Energijos sąnaudos esant išjungimo režimui | 0.01w |
| Varikliai | 1vnt. |
| Darbo greičiai | 3 |
| Intensyvus greitis | - |
| Korpusas | dažytas metalas |
| Riebalų filtrai | 1 |
| Apšvietimas | led |
| Aukštis | 33.1cm |
| Plotis | 53cm |
| Gylis | 30cm |
| Valdymas | mygtukinis |
| Anglies filtrai komplektacijoje | - |
| Kita informacija | anglies filtrai užsakomi atskirai, plaunamas filtras |
| Показать больше | |


































