ELDOM DWK 200 цена
ELDOM DWK 200 цена
Elektroninės virtuvinės svarstyklės Eldom DWK200, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 25.29 € |
|
22.89 €*
|
B магазин senukai.lt |
Elektroninės virtuvinės svarstyklės Eldom DWK200, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 25.29 € |
|
22.89 €*
|
B магазин 1a.lt |
Virtuvinės svarstyklės ELDOM DWK200 su kalorijomis ir cholesteroliu |
|
22.89 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
22.89 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 17:01
! Сообщить об ошибке| Марка | ELDOM |
| Категория | Кухонные весы |
| Продукт код | 5908277381837 |
| Tipas | elektroninės |
| Paskirtis | virtuvinės |
| Korpusas | stiklas |
| Maksimali apkrova | 5kg |
| Matavimo paklaida | -g |
| Taros atėmimo funkcija | + |
| Matmenys | 18.1 x 23.5 x 3.5cm |
| Svoris | 0.6kg |
| Pardavėjo šalis | kita |

















