Eksa E900 Plus цена
Eksa E900 Plus цена
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2025-10-22 03:20
! Сообщить об ошибке| Марка | EKSA |
| Категория | Наушники |
| Продукт код | 6974072490233 |
| Tipas | laidinės ausinės, Žaidimų ausinės |
| Nešiojimo būdas | ant ausų dedamos |
| Paskirtis | Žaidimams |
| Jungties tipas | usb |
| Mikrofonas | + |
| Triukšmo slopinimas | - |
| Funkcijos | mikrofonas |
| Laido ilgis | 2.1m |
| Atkuriamų dažnių ruožas | 20 - 20 000hz |
| Jautrumas | 114db |
| Varža (Ω) | 32Ω |
| Membranos skersmuo (mm) | 50mm |
| Kita informacija | eksa voicepure enc mikrofonas; eksa cloudsoft ausų pagalvėlės; in-line garso valdikliai |
| Jautrumas (dB/mW) | - |
| Maksimalus veikimo nuotolis (m) | -m |
| Atminties kortelės lizdas | - |
| Maksimalus veikimo laikas | -val. |
| Konstrukcija | su lankeliu |
| Žemų dažnių diapazonas (Hz) | -hz |
| Aukštų dažnių diapazonas (Hz) | -hz |
| Svoris | -g |
| Mikrofono tvirtinimo būdas | ant laido |
| Показать больше | |
















