Eksa E3D Air Joy цена
Eksa E3D Air Joy цена
Eksa E3D Air JoyKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 16.99 € |
|
12.74 €*
|
B магазин pigu.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 16:23
! Сообщить об ошибке| Марка | EKSA |
| Категория | Наушники |
| Продукт код | 6974072490400 |
| Tipas | laidinės ausinės, Žaidimų ausinės |
| Nešiojimo būdas | ant ausų dedamos |
| Paskirtis | Žaidimams |
| Jungties tipas | 3.5 mm (aux) |
| Mikrofonas | + |
| Triukšmo slopinimas | - |
| Funkcijos | mikrofonas |
| Laido ilgis | 2.1m |
| Atkuriamų dažnių ruožas | 20 - 20000hz |
| Jautrumas | 114db |
| Varža (Ω) | 32Ω |
| Membranos skersmuo (mm) | 50mm |
| Kita informacija | lankelis: reguliuojamas; |
| Jautrumas (dB/mW) | 110 |
| Maksimalus veikimo nuotolis (m) | -m |
| Maksimalus veikimo laikas | -val. |
| Konstrukcija | su lankeliu |
| Žemų dažnių diapazonas (Hz) | -hz |
| Aukštų dažnių diapazonas (Hz) | -hz |
| Svoris | -g |
| Mikrofono tvirtinimo būdas | padėties koregavimas |
| Показать больше | |
















