Ėjimo takelis Urevo CyberPad For Home цена
Ėjimo takelis Urevo CyberPad For Home цена
Ėjimo takelis UREVO CyberPad For HomeTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
479.98 €
|
B магазин pigu.lt |
Bėgimo takelis Urevo CyberPad URTM038, 200 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 719 € |
|
512.94 €*
|
B магазин senukai.lt |
UREVO CyberPad bėgimo takelis, mėlynas |
|
438.89 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
438.89 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
UREVO CyberPad Namų bėgimo takelisPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
465.99 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
465.99 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
Ėjimo takelis UREVO CyberPad For HomeTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
479.98 €
|
B магазин pigu.lt |
Bėgimo takelis Urevo CyberPad URTM038, 200 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 719 € |
|
512.94 €*
|
B магазин senukai.lt |
Bėgimo takelis Urevo CyberPad URTM038, 200 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 719 € |
|
512.94 €*
|
B магазин 1a.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-02 01:29
! Сообщить об ошибке| Марка | UREVO |
| Категория | Беговые дорожки |
| Продукт код | 6978258900004 |
| Galimybė sulankstyti | - |
| Įkalnės kampas | 14 |
| Maks. naudotojo svoris | -kg |
| Treniruoklio svoris | -kg |
| Greitis | 1-6 km/h |
| Ekrano tipas | led |
| Programų kiekis | 4 |
| Transportavimo ratukai | - |
| Aukščio reguliavimas | + |
| Ilgis | 25.5cm |
| Plotis | -cm |
| Aukštis | 25.5cm |
| Ilgis | -cm |
| Pakuotės dydis | 131 x 67 x26cm |
| Kompiuterio ekranas rodo | atstumą, greitį, laiką |
| Pavaros tipas | elektrinė |
| Tipas | bėgimo takelis |
| Показать больше | |

































