Šaldiklis Eiron EI-85FN цена
Šaldiklis Eiron EI-85FN цена
Šaldiklis Eiron EI-85FN.1Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
352.86 €
|
B магазин bigbox.lt |
Šaldiklis Eiron EI-85FN.1Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
363.45 €
|
B магазин technorama.lt |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-04 09:18
! Сообщить об ошибке| Марка | EIRON |
| Категория | Морозильники |
| Продукт код | 475095600129 |
| Tipas | Šaldiklis |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 208kwh |
| Bendra talpa | 86l |
| Šaldiklio atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | -val. |
| Užšaldymo galia | -kg/24h |
| Klimato klasė | n, st, t |
| Maksimalus triukšmo lygis | 40db |
| Montavimo tipas | Įmontuojami |
| Aukštis | 84.5cm |
| Plotis | 54.5cm |
| Gylis | 57cm |
| Svoris | 35kg |
| Energijos sąnaudos | -kwh/24 h |
| Šaldiklio valdymas | mechaninis |
| Greitas užšaldymas | + |
| Kita informacija | 3 krepšiai; temperatūros reguliavimas |
| Показать больше | |

















