Einhell GE-HM 38 S-F цена
Einhell GE-HM 38 S-F цена
Mechaninė vejapjovė Einhell GE-HM 38 S-FTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
112.04 €
|
B магазин pigu.lt |
Mechaninė vejapjovė Einhell GE-HM 38 S-FKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 147.9 € |
|
112.04 €*
|
B магазин senukai.lt |
Mechaninė vejapjovė Einhell GE-HM 38 S-FKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 147.9 € |
|
112.04 €*
|
B магазин 1a.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-23 09:19
! Сообщить об ошибке| Марка | EINHELL |
| Категория | Ручные косилки |
| Продукт код | 4006825607765 |
| Vejapjovės, žoliapjovės tipas | mechaninės vejapjovės |
| Eiga | nesavaeigė |
| Galingumas | -w |
| Galia | -ag |
| Darbinis tūris | -cm³ |
| Akumuliatoriaus įtampa | -v |
| Akumuliatoriaus talpa | -ah |
| Pjovimo plotis | 38cm |
| Min. pjovimo aukštis | 13mm |
| Max. pjovimo aukštis | 38mm |
| Pjovimo padėtys | 5 |
| Žolės surinkimo krepšio talpa | 26l |
| Žolės surinkimas | + |
| Žolės šoninis išmetimas | - |
| Žolės smulkinimas | - |
| Reguliuojamas aukštis | + |
| Korpusas | plastikinis |
| Svoris | 8.35kg |
| Rekomenduojamas pjovimo plotas (iki) | 250m² |
| Kolekcija | einhell expert |
| Funkcijos | Žolės surinkimas |
| Показать больше | |



















