Einhell GE-CM 43 Li M цена
Einhell GE-CM 43 Li M цена
Akumuliatorinė nesavaeigė vejapjovė Einhell GE-CM 43 Li M KitKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 443.0 € |
|
376.21 €*
|
B магазин pigu.lt |
Akumuliatorinė vejapjovė EINHELL GE-CM 43 Li M Kit, 2 x 18 V, 2 x 4,0 Ah, 43 cm,..Kaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 599 € |
|
399.00 €*
|
B магазин ermitazas.lt |
Akku-Rasenmäher GE-CM 43 Li M Kit, 36Volt (2x18V) (rot/schwarz, 2x Li-Ionen Akku.. |
|
333.21 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
333.21 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Einhell GE-CM 43 Li M Kit cordless lawnmower, 18Volt (red/black, 2x 4.0Ah lithiu.. |
|
333.24 €
|
B магазин smartech.ee |
Kosiarka akumulatorowa Einhell GE-CM 43 Li M Kit | 3413130 | 4006825610338 |
|
370.15 €
|
B магазин b2cshop.eu |
Einhell Akku-Rasenmäher GE-CM 43 Li M Kit, 36Volt (2x18V) (rot/Black, 2x Li-Ione.. |
|
375.40 €
|
B магазин enter24.eu |
Akumuliatorinė nesavaeigė vejapjovė Einhell GE-CM 43 Li M KitKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 443.0 € |
|
376.21 €*
|
B магазин pigu.lt |
Akumuliatorinė žoliapjovė Einhell GE-CM 43 Li M Kit (2 x 4,0 Ah) AKU |
|
390.53 €
8 раб. дн.
Срок доставки: 8 раб. дн. |
390.53 €
8 раб. дн.
Срок доставки: 8 раб. дн. |
Akumuliatorinė vejapjovė EINHELL GE-CM 43 Li M Kit, 2 x 18 V, 2 x 4,0 Ah, 43 cm,..Kaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 599 € |
|
399.00 €*
|
B магазин ermitazas.lt |
Akumuliatorinė vejapjovė Einhell Power X-Change 3413130, 43 cmKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 509 € |
|
399.00 €*
|
B магазин 1a.lt |
Einhell GE-CM 43 Li M Kit Push lawn mower Battery Black, Grey, Red |
|
423.22 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
423.22 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Einhell GE-CM 43 Li M Kit Stumiama žoliapjovė Baterija Juoda, Pilka, RaudonaPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
427.21 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
427.21 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
Einhell GE-CM 43 Li M Kit Stumiama žoliapjovė Baterija Juoda, Pilka, RaudonaIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
448.57 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
448.57 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-05 09:50
! Сообщить об ошибке| Марка | EINHELL |
| Категория | Аккумуляторные газонокосилки |
| Продукт код | 4006825610338 |
| Vejapjovės, žoliapjovės tipas | akumuliatorinės vejapjovės |
| Eiga | nesavaeigė |
| Galingumas | -w |
| Galia | -ag |
| Darbinis tūris | -cm³ |
| Akumuliatoriaus įtampa | 18v |
| Akumuliatoriaus talpa | 4ah |
| Pjovimo plotis | 43cm |
| Min. pjovimo aukštis | 25mm |
| Max. pjovimo aukštis | 75mm |
| Pjovimo padėtys | 6 |
| Žolės surinkimo krepšio talpa | 63l |
| Žolės surinkimas | + |
| Žolės šoninis išmetimas | - |
| Žolės smulkinimas | - |
| Reguliuojamas aukštis | + |
| Korpusas | plastikinis |
| Svoris | 16.5kg |
| Rekomenduojamas pjovimo plotas (iki) | 500m² |
| Funkcijos | galinis išmetimas, Žolės surinkimas |
| Показать больше | |





























