Einhell GE-CM 18/32 цена
Einhell GE-CM 18/32 цена
Akumuliatorinė vejapjovė Einhell GE-CM 18/32 Li-SoloKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 172.0 € |
|
132.22 €*
|
B магазин pigu.lt |
Akumuliatorinė vejapjovė Einhell GE-CM 18/32 Li Solo, 32 cmKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 207.9 € |
|
140.90 €*
|
B магазин senukai.lt |
Akumuliatorinė vejapjovė EINHELL GE-CM 18/32 Li, 18 V, 4,0 Ah, 32 cm, 25 lKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 319 € |
|
199.00 €*
|
B магазин ermitazas.lt |
Einhell GE-CM 18/32 Li-Solo Rasenmäher-Akku Schwarz, Rot (3413256)больше |
|
108.98 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
108.98 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Akumuliatorinė stumdoma vejapjovė Einhell GE-CM 18/32 Li-Solo |
|
108.99 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
108.99 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
Einhell Akku-Rasenmher GE-CM 18/32 Li-Solo, 18Volt (rot/schwarz, ohne Akku und L..больше |
|
118.46 €
|
B магазин smartech.ee |
Akumuliatorinė žoliapjovė Einhell GE-CM 18/32 Li-Solo, be akumuliatoriaus ir kro.. |
|
124.00 €
|
B магазин derekis.lt |
Akumuliatorinė vejapjovė Einhell GE-CM 18/32 Li-SoloKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 172.0 € |
|
132.22 €*
|
B магазин pigu.lt |
Akumuliatorinė vejapjovė Einhell GE-CM 18/32 Li Solo, 32 cmKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 207.9 € |
|
140.90 €*
|
B магазин 1a.lt |
Akumuliatorinė vejapjovė Einhell GE-CM 18/32 Li Solo, 32 cmKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 207.9 € |
|
140.90 €*
|
B магазин senukai.lt |
Akumuliatorinė vejapjovė Einhell GE-CM 18/32 Li-Solo; 18 V (be akumuliatoriaus i..70000 įrankių ir priedų! Greitas pristatymas. Patikimumas ir garantija. |
|
172.00 €
|
B магазин irankiai.lt |
Akumuliatorinė vejapjovė EINHELL GE-CM 18/32 Li, 18 V, 4,0 Ah, 32 cm, 25 lKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 319 € |
|
199.00 €*
|
B магазин ermitazas.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-04 10:17
! Сообщить об ошибке| Марка | EINHELL |
| Категория | Аккумуляторные газонокосилки |
| Продукт код | 4006825645712 |
| Vejapjovės, žoliapjovės tipas | akumuliatorinės vejapjovės |
| Eiga | savaeigė |
| Galingumas | -w |
| Galia | -ag |
| Darbinis tūris | -cm³ |
| Akumuliatoriaus įtampa | -v |
| Akumuliatoriaus talpa | -ah |
| Pjovimo plotis | 32cm |
| Min. pjovimo aukštis | 25mm |
| Max. pjovimo aukštis | 70mm |
| Pjovimo padėtys | 3 |
| Žolės surinkimo krepšio talpa | 25l |
| Žolės surinkimas | + |
| Žolės šoninis išmetimas | - |
| Žolės smulkinimas | - |
| Reguliuojamas aukštis | + |
| Korpusas | plastikinis |
| Svoris | 8.5kg |
| Rekomenduojamas pjovimo plotas (iki) | -m² |
| Funkcijos | galinis išmetimas, Šoninis išmetimas, Žolės surinkimas |
| Показать больше | |



























