Einhell GC-PM 40/2 цена
Einhell GC-PM 40/2 цена
EINHELL BENZINĖ VEJAPJOVĖ GC-PM 40/2 |
|
171.05 €
6-8 раб. дн.
Срок доставки: 6-8 раб. дн. |
171.05 €
6-8 раб. дн.
Срок доставки: 6-8 раб. дн. |
Vejapjovė Einhell GC-PM 40/2 benzininėбольше |
|
187.70 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
187.70 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Einhell Petrol Lawn Mower GC-PM 40/2больше |
|
226.31 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
226.31 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Benzininė vejapjovė Einhell Gc-pm 40/2 STik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
226.89 €
|
B магазин pigu.lt |
Vejapjovė Einhell GC-PM 40/2 benzininė70000 įrankių ir priedų! Greitas pristatymas. Patikimumas ir garantija. |
|
247.51 €
|
B магазин irankiai.lt |
EINHELL PETROL LAWNMOWER GC-PM 40/2 SPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
271.33 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
271.33 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
EINHELL PETROL LAWNMOWER GC-PM 40/2 SIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
284.90 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
284.90 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-18 13:02
! Сообщить об ошибке| Марка | EINHELL |
| Категория | Бензиновые газонокосилки |
| Продукт код | 4006825665741 |
| Vejapjovės, žoliapjovės tipas | benzininės vejapjovės |
| Eiga | savaeigė |
| Galingumas | 123w |
| Galia | 2ag |
| Darbinis tūris | 132cm³ |
| Akumuliatoriaus įtampa | -v |
| Akumuliatoriaus talpa | -ah |
| Pjovimo plotis | 40cm |
| Min. pjovimo aukštis | 22mm |
| Max. pjovimo aukštis | 6mm |
| Pjovimo padėtys | 3 |
| Žolės surinkimo krepšio talpa | 45l |
| Žolės surinkimas | + |
| Žolės šoninis išmetimas | - |
| Žolės smulkinimas | - |
| Reguliuojamas aukštis | + |
| Korpusas | plastikinis |
| Svoris | 17kg |
| Rekomenduojamas pjovimo plotas (iki) | 800m² |
| Kolekcija | einhell expert |
| Funkcijos | galinis išmetimas |
| Показать больше | |



























