Robotas vejapjovė Einhell Freelexo Smart 750
Robotas vejapjovė Einhell Freelexo Smart 750
Einhell Robot koszący Einhell FREELEXO SMART 750 ROBOT KOSZĄCY DO TRAWY 3413811 |
|
727.29 €
|
B магазин percte.eu |
Einhell FREELEXO SMART 750 ROBOT KOSZĄCY DO TRAWY 3413811 | 3413811 | 4006825665.. |
|
733.65 €
|
B магазин multo.eu |
Robot koszący Einhell FREELEXO SMART 750 ROBOT KOSZĄCY DO TRAWY 3413811 | 341381.. |
|
733.65 €
|
B магазин b2cshop.eu |
Vejos pjovimo robotas Einhell FREELEXO SMART 750 VEJOS PJAUSTYTUVAS ROBOTAS 3413.. |
|
769.15 €
8 раб. дн.
Срок доставки: 8 раб. дн. |
769.15 €
8 раб. дн.
Срок доставки: 8 раб. дн. |
Robot koszący Einhell FREELEXO SMART 750 ROBOT KOSZĄCY DO TRAWY 3413811 | 341381.. |
|
769.45 €
|
B магазин enter24.eu |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-05 10:30
! Сообщить об ошибке| Марка | EINHELL |
| Категория | Газонные роботы |
| Продукт код | 4006825665543 |
| Tipas | vejos robotas |
| Akumuliatoriaus įtampa | 18v |
| Akumuliatoriaus talpa | 3ah |
| Pjovimo plotis | 18cm |
| Min. pjovimo aukštis | 20mm |
| Maks. pjovimo aukštis | 60mm |
| Pjovimo padėtys | 5 |
| Korpusas | plastikas |
| Svoris | 8.9kg |
| Išmanusis įrenginys | + |
| Vejos plotas | 750m² |
| Savybės | lietaus jutiklis |
| Показать больше | |
















