Edimax EW-7611UCB цена
Edimax EW-7611UCB цена
Bevielio tinklo adapteris Edimax EW-7611UCBKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 27.49 € |
|
24.55 €*
|
B магазин senukai.lt |
EDIMAX EW-7611UCB Edimax 2-in-1 AC600 Dual-Band Wi-Fi & Bluetooth 4.0 USB Adapter |
|
18.69 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
18.69 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Edimax EW-7611UCB tinklo įrenginį10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo |
|
23.49 €
9-10 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 9-10 раб. дн. |
23.49 €
9-10 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 9-10 раб. дн. |
Edimax EW-7611UCB, AC600 Dual-Band Wi-Fi & Bluetooth 4.0 USB Adapter EW-7611UCB |
|
23.51 €
12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 12 раб. дн. |
23.51 €
12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 12 раб. дн. |
Bevielio tinklo adapteris Edimax EW-7611UCBKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 27.49 € |
|
24.55 €*
|
B магазин senukai.lt |
Bevielio tinklo adapteris Edimax EW-7611UCBKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 27.49 € |
|
24.55 €*
|
B магазин 1a.lt |
Edimax AC600 Dual-Band Wi-Fi USB Adapteris 2.4GHz/5GHz, Antenos tipas Vidinis, U.. |
|
24.55 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
24.55 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
Edimax EW-7611UCB tinklo plokštė WLAN / BluetoothPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
25.56 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
25.56 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
Edimax EW-7611UCB tinklo plokštė WLAN / BluetoothIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
27.09 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
27.09 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-05 18:23
! Сообщить об ошибке| Марка | EDIMAX |
| Категория | Роутеры |
| Продукт код | 4717964703187 |
| Tipas | bevielio ryšio adapteris |
| Maksimalus duomenų perdavimo greitis | 150mbps |
| SIM kortelės lizdas | - |
| Operacinė sistema | windows 8, windows 7, windows 10, windows 8.1 |
| Wi-Fi | + |
| Atkuriamų dažnių ruožas | 2,4 - 5 ghz |
| Aukštis | 11.5mm |
| Plotis | 24mm |
| Gylis | 51mm |
| Svoris | 9g |
| Gamintojo kodas | ew7611ucb |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Показать больше | |






























