Edifier M1360 цена
Edifier M1360 цена
Edifier M1360, juodaKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 49.0 € |
|
43.59 €*
|
B магазин pigu.lt |
Kompiuterinė kolonėlė Edifier M1360, juoda sp., 8.5 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 58.9 € |
|
43.99 €*
|
B магазин senukai.lt |
Edifier | M1360 | 8,5W RMS (2Wx2+4,5W) W | Black | 85 dB | 8.5 W | 2.1 Sound sys.. |
|
38.15 €
|
B магазин smartech.ee |
Edifier M1360 Speakers + Subwoofer, Black M1360 |
|
38.25 €
38 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 38 раб. дн. |
38.25 €
38 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 38 раб. дн. |
Garso kolonėlės Edifier M1360 Speaker type 2.1, 3.5mm, Black, 8.5 WPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
43.49 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
43.49 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
Edifier M1360, juodaKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 49.0 € |
|
43.59 €*
|
B магазин pigu.lt |
Kompiuterinė kolonėlė Edifier M1360, juoda sp., 8.5 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 58.9 € |
|
43.99 €*
|
B магазин senukai.lt |
Kompiuterinė kolonėlė Edifier M1360, juoda sp., 8.5 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 58.9 € |
|
43.99 €*
|
B магазин 1a.lt |
Kompiuterio kolonėlės Edifier M1360 2.1 su stiprintuvu, Juodos spalvos |
|
43.99 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
43.99 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
Garso kolonėlės Edifier M1360 Speaker type 2.1, 3.5mm, Black, 8.5 WIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
45.66 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
45.66 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
Edifier Lautsprecher-System M1360, 8,5 Watt (effektiv), schwarz Das Einsteigermo.. |
|
49.33 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
49.33 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Edifier M1360 garso kolonėlių komplektas 8,5 W PC Juoda 2.1 kanalai 4 W |
|
50.49 €
8 раб. дн.
Срок доставки: 8 раб. дн. |
50.49 €
8 раб. дн.
Срок доставки: 8 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 16:28
! Сообщить об ошибке| Марка | EDIFIER |
| Категория | Звуковые колонки |
| Продукт код | 692352026233 |
| Gamintojo kodas | m1360_075475 |
| Tipas | garso sistema |
| Maitinimo šaltinis | tinklas |
| Kolonėlių išėjimo galia (RMS) | 8.5w |
| Žemų dažnių kolonėlės išėjimo galia RMS | 4.5 |
| Atkuriamų dažnių juosta | 20 - 20000hz |
| Varža | 10Ω |
| Svoris | 2.5kg |
| Distancinio valdymo galimybė | + |
| Pakuotės turinys | vartotojo instrukcija, nuotolinio valdymo pultas, garso kolonėlė |
| Jungties tipas | rca, 3.5 mm |
| Bluetooth | - |
| Korpusas | mdf |
| Akustikos tipas | 2.1 |
| Priekinės kolonėlės | 2 |
| Žemų dažnių kolonėlės | + |
| Palaikomos technologijos | magnetinis ekranavimas |
| Išmanus įrenginys | - |
| Savybės | nuotolinis valdymas |
| Susijusių prekių skaičius | 5 |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Показать больше | |
















































