Orkaitė Edesa EOE-8060 цена
Orkaitė Edesa EOE-8060 цена
Edesa EOE-8060 P X |
|
346.87 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
346.87 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Edesa EOE-8060 P X orkaitė6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 59.43 eur/mėn |
|
356.58 €
7-8 раб. дн.
Стоимость доставки: 15.99 € Срок доставки: 7-8 раб. дн. |
356.58 €
7-8 раб. дн.
Стоимость доставки: 15.99 € Срок доставки: 7-8 раб. дн. |
Orkaitė Edesa EOE-8060 PXPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
356.58 €
4-5 раб. дн.
Стоимость доставки: 2.99 € Срок доставки: 4-5 раб. дн. |
356.58 €
4-5 раб. дн.
Стоимость доставки: 2.99 € Срок доставки: 4-5 раб. дн. |
Orkaitė Edesa EOE-8060 P X |
|
356.58 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
356.58 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
Edesa EOE-8060 P X |
|
358.66 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
358.66 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Orkaitė Edesa EOE-8060 PXIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
366.00 €
4-5 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 4-5 раб. дн. |
366.00 €
4-5 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 4-5 раб. дн. |
Edesa EOE-8060 P X 65 L Juoda, Nerūdijančiojo plieno |
|
368.98 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
368.98 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-02 22:44
! Сообщить об ошибке| Марка | EDESA |
| Категория | Духовые шкафы |
| Продукт код | 6772214225497 |
| Gamintojo kodas | eoe-8060 p x |
| Orkaitės ertmės energijos suvartojimas ciklui | 0.78 |
| Energijos klasė | a |
| Kiekvienos ertmės energijos vartojimo efektyvumo indeksas | 95 |
| Ertmių skaičius | 1vnt. |
| Tipas | orkaitė |
| Orkaitės tipas | elektrinė |
| Galia | 3600w |
| Aukštis | 59.5cm |
| Plotis | 59.5cm |
| Gylis | 57.5cm |
| Orkaitės tūris | 65l |
| Orkaitės valdymas | mechaninis, sensorinis |
| Orkaitės durų stiklai | 4vnt. |
| Orkaitės apšvietimas | + |
| Grilis | + |
| Grilio galia | 1500kw |
| Teleskopiniai bėgeliai | - |
| LCD ekranas | + |
| Kepimo skardos | 2vnt. |
| Kepimo grotelės | 1vnt. |
| Apatinis kaitinimas | + |
| Viršutinis ir apatinis kaitinimas | + |
| Ventiliatorius | + |
| Savaiminio išsivalymo funkcija | - |
| Konvekcija | + |
| Maks. kaitinimo temperatūra (°C) | 250 |
| Gaminimo garuose funkcija | - |
| Pardavėjo šalis | latvija |
| Показать больше | |

























