Orkaitė Edesa EOE-7050 WH цена
Orkaitė Edesa EOE-7050 WH цена
Edesa EOE-7050 WHNemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
404.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
Orkaitė Edesa EOE-7050 WHKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 626.0 € |
|
404.00 €*
|
B магазин pigu.lt |
Edesa EOE-7050 WH |
|
378.97 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
378.97 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Edesa EOE-7050 WH orkaitė10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 37.96 eur/mėn |
|
379.62 €
|
B магазин rde.lt |
Edesa EOE-7050 WH |
|
393.61 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
393.61 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Edesa EOE-7050 WHNemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
404.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
Orkaitė Edesa EOE-7050 WHKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 626.0 € |
|
404.00 €*
|
B магазин pigu.lt |
Orkaitė Edesa EOE-7050 WH |
|
421.08 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
421.08 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-16 01:33
! Сообщить об ошибке| Марка | EDESA |
| Категория | Духовые шкафы |
| Продукт код | 8435436112331 |
| Savybės | laikmatis, teleskopiniai bėgeliai, grilis |
| Gamintojo kodas | 921270235 |
| Orkaitės ertmės energijos suvartojimas ciklui | 0.81 |
| Energijos klasė | a |
| Kiekvienos ertmės energijos vartojimo efektyvumo indeksas | 86.6 |
| Ertmių skaičius | 1vnt. |
| Tipas | Įmontuojama orkaitė |
| Orkaitės tipas | elektrinė |
| Galia | 2200w |
| Aukštis | 59.5cm |
| Plotis | 59.5cm |
| Gylis | 54.7cm |
| Orkaitės tūris | 70l |
| Ekrano tipas | led |
| Orkaitės valdymas | sensorinis |
| Laikmatis | + |
| Orkaitės durų stiklai | 3vnt. |
| Orkaitės apšvietimas | + |
| Nuimamos orkaitės durys | + |
| Grilis | + |
| Grilio galia | 2200kw |
| Vidaus danga | emalė |
| Teleskopiniai bėgeliai | + |
| LCD ekranas | + |
| Kepimo skardos | 2vnt. |
| Kepimo grotelės | 1vnt. |
| Apatinis kaitinimas | + |
| Viršutinis ir apatinis kaitinimas | + |
| Viršutinis kaitinimas | + |
| Ventiliatorius | + |
| Savaiminio išsivalymo funkcija | - |
| Konvekcija | + |
| Kita informacija | atitirpinimo funkcija, grilis su konvekcija, teleskopiniai bėgeliai |
| Maks. kaitinimo temperatūra (°C) | 250 |
| Gaminimo garuose funkcija | - |
| Funkcijos | 11, elektrinis grilis, konvekcijos kepimas, atitirpinimas |
| Priedai | 1 grotelės, 2 kepimo skardos |
| Показать больше | |




























