Orkaitė Edesa EOE-8030 цена
Orkaitė Edesa EOE-8030 цена
Edesa EOE-8030 P X |
|
303.35 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
303.35 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Edesa EOE-8030 P X orkaitė10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 31.18 eur/mėn |
|
311.83 €
7-8 раб. дн.
Стоимость доставки: 15.99 € Срок доставки: 7-8 раб. дн. |
311.83 €
7-8 раб. дн.
Стоимость доставки: 15.99 € Срок доставки: 7-8 раб. дн. |
Orkaitė Edesa EOE-8030 PXPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
311.83 €
4-5 раб. дн.
Стоимость доставки: 12.99 € Срок доставки: 4-5 раб. дн. |
311.83 €
4-5 раб. дн.
Стоимость доставки: 12.99 € Срок доставки: 4-5 раб. дн. |
Orkaitė Edesa EOE-8030 P X |
|
311.83 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
311.83 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
Edesa EOE-8030 P X |
|
315.93 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
315.93 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Orkaitė Edesa EOE-8030 PXIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
320.00 €
4-5 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 4-5 раб. дн. |
320.00 €
4-5 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 4-5 раб. дн. |
Edesa EOE-8030 P X 65 L Nerūdijančiojo plieno |
|
323.07 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
323.07 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-02 22:44
! Сообщить об ошибке| Марка | EDESA |
| Категория | Духовые шкафы |
| Продукт код | 4029274736534 |
| Gamintojo kodas | eoe-8030 p x |
| Orkaitės ertmės energijos suvartojimas ciklui | 0.78 |
| Energijos klasė | a |
| Kiekvienos ertmės energijos vartojimo efektyvumo indeksas | 95 |
| Ertmių skaičius | 1vnt. |
| Tipas | orkaitė |
| Orkaitės tipas | elektrinė |
| Galia | 3600w |
| Aukštis | 59.5cm |
| Plotis | 59.5cm |
| Gylis | 57.5cm |
| Orkaitės tūris | 65l |
| Orkaitės valdymas | mechaninis |
| Orkaitės durų stiklai | 4vnt. |
| Orkaitės apšvietimas | + |
| Grilis | + |
| Grilio galia | 1500kw |
| Teleskopiniai bėgeliai | - |
| LCD ekranas | + |
| Kepimo skardos | 1vnt. |
| Kepimo grotelės | 1vnt. |
| Apatinis kaitinimas | + |
| Savaiminio išsivalymo funkcija | - |
| Konvekcija | + |
| Maks. kaitinimo temperatūra (°C) | 250 |
| Gaminimo garuose funkcija | - |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Показать больше | |
























