Dreame Mova P50 Ultra цена
Dreame Mova P50 Ultra цена
Dulkių siurblys - robotas Mova P50 Ultra, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 559 € |
|
422.13 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
422.13 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Dulkių siurblys - robotas Mova P50 Ultra, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 559 € |
|
422.13 €*
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
422.13 €*
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Dulkių siurblys-robotas Mova P50 UltraKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 874.0 € |
|
422.13 €*
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
422.13 €*
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Mova P50 Ultra dulkių siurblys - robotas, Baltas |
|
445.43 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
445.43 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
Mova P50 Ultra by Dreame - Robot Sprzątający Mop 19 000 Pa 3,2 L 5200 mAh Mapy 3.. |
|
561.10 €
|
B магазин multo.eu |
Robot sprzątający Mova P50 Ultra by Dreame - Robot Sprzątający Mop 19 000 Pa 3,2.. |
|
561.90 €
|
B магазин b2cshop.eu |
Robotas siurblys Mova P50 Ultra by Dreame – Robotas siurblys su šluoste 19 000 P.. |
|
584.00 €
|
B магазин enter24.eu |
Dulkių siurblys - robotas MOVA P50 UltraPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
752.02 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
752.02 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
Dulkių siurblys - robotas MOVA P50 UltraIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
789.62 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
789.62 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-27 10:16
! Сообщить об ошибке| Марка | MOVA |
| Категория | Пылесосы-роботы |
| Продукт код | 6977728942438 |
| Funkcijos | plovimo funkcija, išmanusis prietaisas, Įkrovimo stotelė, savaiminis išsivalymas |
| Darbinis plotas, m2 | - |
| Įsiurbimo galia | 19000pa |
| Maitinimas | baterija |
| Aukštis | 9.8cm |
| Plotis | 35cm |
| Gylis | 35cm |
| Svoris | -kg |
| Dulkių rinktuvo talpa | 0.3l |
| HEPA filtras | + |
| Drėgnas siurbimas | + |
| Vandens rezervuaro talpa | 80ml |
| Veikimo spindulys | neribotasm |
| Kita informacija | 45°c karšto oro šluosčių džiovinimas; 75°c karšto vandens šluosčių plovimas; automatinis šluosčių nuėmimas; dual detangling power plaukų ir siūlų išpainiojimas; 22 mm slenksčių įveikimas; autonomous post-cleaning (automatinis šluosčių plovimas ir džiovini |
| Maksimalus triukšmo lygis | -db |
| Filtrų tipas | hepa |
| Plovimo funkcija | su plovimo funkcija |
| Orientavimasis pagal žemėlapį | + |
| Automatinis išsivalymas | automatinis išsivalymas |
| Akumuliatoriaus tipas | Įkraunamas akumuliatorius |
| Akumuliatoriaus talpa | 5200mah |
| Maksimalus slenksčio aukštis | -cm |
| Įkrovimo laikas | -val |
| Akumuliatoriaus veikimo trukmė | 180min |
| Išmanus įrenginys | + |
| Показать больше | |





























