Robotas vejapjovė Dreame Mova M1000 цена
Robotas vejapjovė Dreame Mova M1000 цена
GRASS MOWER ROBOT MOVA 1000больше |
|
780.00 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
780.00 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
MOVA 1000/ MLLM4110 MOVA Robotas vejapjovė6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 150.59 eur/mėn |
|
903.51 €
13-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 10.99 € Срок доставки: 13-14 раб. дн. |
903.51 €
13-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 10.99 € Срок доставки: 13-14 раб. дн. |
Belaidis vejos pjovimo robotas Mova 1000Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
979.00 €
|
B магазин bigbox.lt |
Belaidis vejos pjovimo robotas Mova 1000Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
1059.00 €
|
B магазин technorama.lt |
Vejos pjovimo robotas Mova M1000, 1000 m²Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1259 € |
|
1089.00 €*
|
B магазин 1a.lt |
Dreame Mova M1000 Robotic Lawn Mower |
|
1242.61 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
1242.61 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-27 22:45
! Сообщить об ошибке| Марка | MOVA |
| Категория | Газонные роботы |
| Продукт код | 6977973410034 |
| Tipas | vejos robotas be perimetro kabelio |
| Akumuliatoriaus įtampa | -v |
| Akumuliatoriaus talpa | -ah |
| Pjovimo plotis | 20cm |
| Min. pjovimo aukštis | 20mm |
| Maks. pjovimo aukštis | 60mm |
| Pjovimo padėtys | 3 |
| Svoris | -kg |
| Išmanusis įrenginys | + |
| Vejos plotas | -m² |







































