Dreame Aqua 10 Ultra Roller Complete цена
Dreame Aqua 10 Ultra Roller Complete цена
Dulkių siurblys-robotas Dreame Aqua 10 Ultra Roller CompleteTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! больше |
|
868.99 €
|
B магазин pigu.lt |
Robotas dulkių siurblys Dreame Aqua 10 Ultra Roller Complete, juodas |
|
869.00 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
869.00 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
Dulkių siurblys - robotas Dreame Aqua10 Ultra Roller, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1046 € больше |
|
929.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
929.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Dulkių siurblys robotas Dreame Aqua 10 Ultra Roller COMPLETE RLH71DE-1-WHNemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! больше |
|
972.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
Robot sprzątający Dreame Aqua 10 Ultra Roller Complete Black | RLH71DE-1-BK | 69..больше |
|
751.60 €
|
B магазин enter24.eu |
Robot sprzątający Dreame Aqua 10 Ultra Roller Complete Biały | Aqua 10 | 6978515..больше |
|
768.65 €
|
B магазин b2cshop.eu |
Dreame Aqua 10 Ultra Roller Complete Black | 55069-0 | 6978515254666больше |
|
795.95 €
|
B магазин multo.eu |
Dreame Robot sprzątający Dreame Aqua 10 Ultra Roller Complete Białyбольше |
|
798.83 €
|
B магазин percte.eu |
Dreame Aqua 10 Ultra Roller Complete RLH71DE-1-WH dulkių siurblys6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 135.58 eur/mėn больше |
|
813.45 €
13-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 6.49 € Срок доставки: 13-14 раб. дн. |
813.45 €
13-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 6.49 € Срок доставки: 13-14 раб. дн. |
Dreame VACUUM CLEANER ROBOT AQUA10 UL/ROLLER COM RLH71DE-1-BK DREAMEбольше |
|
848.06 €
|
B магазин baitukas.lt |
Robotas dulkių siurblys Dreame Aqua10 Ultra Roller Complete, juodasбольше |
|
860.28 €
1-3 раб. дн.
Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
860.28 €
1-3 раб. дн.
Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
Robotas dulkių siurblys Dreame Aqua10 Ultra Roller Complete, baltasPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo больше |
|
868.00 €
3-6 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 3-6 раб. дн. |
868.00 €
3-6 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 3-6 раб. дн. |
Dulkių siurblys - robotas Dreame Aqua 10 Ultra Roller Complete, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1209 € больше |
|
868.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
868.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Dulkių siurblys-robotas Dreame Aqua 10 Ultra Roller CompleteTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! больше |
|
868.99 €
|
B магазин pigu.lt |
Robotas dulkių siurblys Dreame Aqua 10 Ultra Roller Complete, juodas |
|
869.00 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
869.00 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
Robotas dulkių siurblys Dreame Aqua10 Ultra Roller Complete, baltasIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur больше |
|
911.40 €
3-6 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 3-6 раб. дн. |
911.40 €
3-6 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 3-6 раб. дн. |
Dulkių siurblys - robotas Dreame Aqua10 Ultra Roller, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1046 € больше |
|
929.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
929.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
VACUUM CLEANER ROBOT AQUA10 UL/ROLLER COM RLH71DE-1-BK DREAMEбольше |
|
971.28 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
971.28 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Dulkių siurblys robotas Dreame Aqua 10 Ultra Roller COMPLETE RLH71DE-1-WHNemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! больше |
|
972.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
Dreame Rob.Vac.+stat.Aqua10UltraRollerCompl.,30kPa/6400mAh,Dreame,White AQUA10UR.. |
|
985.48 €
11 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 11 раб. дн. |
985.48 €
11 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 11 раб. дн. |
DREAME Aqua10 Ultra Roller Complete White RLH71DE-1-WH |
|
1021.45 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
1021.45 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
DREAME Aqua10 Ultra Roller Complete White RLH71DE-1-WHKviečiame DERĖTIS ir gauti dar geresnę kainą! Nuo 45 EUR pristatysime nemokamai per 1 d.d. visoje Lietuvoje. |
|
1071.02 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
1071.02 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
Robotas dulkių siurblys Dreame Aqua 10 Ultra Roller Complete, baltas |
|
1199.00 €
|
B магазин prienamo.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-01 06:40
! Сообщить об ошибке| Марка | DREAME |
| Категория | Пылесосы-роботы |
| Продукт код | 6978515253768 |
| Funkcijos | drėgnasis valymas |
| Darbinis plotas, m2 | 300 |
| Įsiurbimo galia | -pa |
| Maitinimas | baterija |
| Aukštis | 97cm |
| Plotis | 350cm |
| Dulkių rinktuvo talpa | 3.1l |
| Dulkių talpos užsipildymo indikatorius | + |
| HEPA filtras | + |
| Drėgnas siurbimas | + |
| Vandens rezervuaro talpa | 4500ml |
| Veikimo spindulys | neribotasm |
| Kita informacija | automatinis dulkių ištuštinimas, šluosčių plovimas ir džiovinimas, aukšto lygio filtracija, pažangus kliūčių atpažinimas. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 68db |
| Plovimo funkcija | su plovimo funkcija |
| Orientavimasis pagal žemėlapį | + |
| Automatinis išsivalymas | automatinis išsivalymas |
| Akumuliatoriaus tipas | li-ion |
| Akumuliatoriaus talpa | 5200mah |
| Įkrovimo laikas | 4val |
| Akumuliatoriaus veikimo trukmė | 180min |
| Išmanus įrenginys | + |
| Показать больше | |














































