Doogee T10 цена
Doogee T10 цена
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2025-11-24 17:04
! Сообщить об ошибке| Марка | DOOGEE |
| Категория | Планшеты |
| Продукт код | 6924351632175 |
| Energijos klasė | - |
| Ekrano dydis | 10.1" |
| Raiška | 1920 x 1200 |
| Ekrano tipas | ips |
| Vidinė atmintis | 128 gb |
| Procesoriaus taktinis dažnis | 1.6 ghz |
| Operacinės sistemos versija | android 12 |
| 4G | + |
| 3G | + |
| Kolonėlės | stereo |
| Operacinė sistema | android os |
| Baterijos tipas | non-removable li-ion |
| Pagrindinė kamera | 13 mp |
| Priekinė kamera | 8 mp |
| Vaizdo didinimas | skaitmeninis |
| Blykstė | led |
| WiFi | 802.11ac |
| Bluetooth | + |
| Operatyvinė atmintis (RAM) | 8mb |
| Atminties kortelės tipas | micro sdxc |
| Atminties kortelės talpa | 1 tb |
| Tipas | planšetinis kompiuteris vaikams |
| Svoris | 0.57kg |
| SIM | 2 sim kortelių lizdai |
| Skambinimo funkcija | + |
| Matmenys | 242.3 x 161.1 x 7.5 mm |
| Jungties tipas | usb type-c 2.0 |
| Gamintojo procesorius | unisoc t606 |
| Grafinis išdėstymas | mali-g57 mp1 |
| USB jungtys | usb type-c |
| Korpusas | unibody aliumininis korpusas |
| Baterijos talpa (mAh) | 8300 |
| Aukštis | -cm |
| Gylis | -cm |
| Plotis | -cm |
| Показать больше | |













