DJI Mini 4K Fly More Combo цена
DJI Mini 4K Fly More Combo цена
Dronas DJI Mini 4K Fly More ComboKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 459 € |
|
429.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
429.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
DJI Mini 4K Fly More Combo dronas su papildomais aksesuarais |
|
309.00 €
23 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 23 раб. дн. |
309.00 €
23 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 23 раб. дн. |
DJI Mini 4K Fly More Combo |
|
309.00 €
1-5 раб. дн.
Срок доставки: 1-5 раб. дн. |
309.00 €
1-5 раб. дн.
Срок доставки: 1-5 раб. дн. |
DJI Mini 4K Fly More Combo |
|
309.00 €
19 раб. дн.
Срок доставки: 19 раб. дн. |
309.00 €
19 раб. дн.
Срок доставки: 19 раб. дн. |
Dronas DJI Mini 4K Fly More Combo su DJI RC-N1C valdymo pultu |
|
324.42 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
324.42 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
DJI Drone Mini 4K Fly More Combo with 720px 30 fps Camera with DJI RC-N1C Remote.. |
|
325.45 €
|
B магазин multo.eu |
Dron DJI Mini 4K Fly More Combo (RC-N1C) | CP.MA.00000797.01 | 6941565980397 |
|
333.45 €
|
B магазин enter24.eu |
DJI Mini 4K Fly More Combo 4 rotoriai Keturių menčių sraigtasparnis 12 MP 3840 x.. |
|
384.89 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
384.89 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
DJI Drone Mini 4K Fly More Combo with 720px 30 fps Camera with DJI RC-N1C Remote.. |
|
401.01 €
|
B магазин percte.eu |
Dronas DJI Mini 4K Fly More ComboKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 459 € |
|
429.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
429.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Dronas DJI Mini 4K Fly More ComboKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 459 € |
|
429.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
429.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
DJI Mini 4K Fly More Combo dronas6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 71.50 eur/mėn |
|
429.00 €
3-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.49 € Срок доставки: 3-4 раб. дн. |
429.00 €
3-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.49 € Срок доставки: 3-4 раб. дн. |
Dronas DJI Mini 4K Fly More Combo (EU)Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
439.00 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
439.00 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
Dronas DJI Mini 4K Fly More Combo (EU)Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 499 €. Lizingas be pabrangimo iki 24 mėn. |
|
439.00 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
439.00 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
DJI Drone Mini 4K Fly More Combo,, Svoris 1390 g, Maks. atstumas 15700 m, Maks. .. |
|
444.40 €
|
B магазин marsietis.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-05 07:55
! Сообщить об ошибке| Марка | DJI |
| Категория | Квадрокоптеры |
| Продукт код | 6941565980397 |
| Savybės | kamera, gps, skrydžio stabilizavimas |
| Tipas | mini dronas |
| Kamera | + |
| Kameros raiška | 12mpix |
| GPS | + |
| Maksimalus greitis | 57600m/h |
| Veikimo atstumas | 10000m |
| Skraidymo laikas | 31min. |
| Svoris | 249g |
| Skrydžio stabilizacija | + |
| Valdymas | nuotolinio valdymo pultu |
| Išmanus įrenginys | + |
| Показать больше | |



























































