Digitus DN-170110 600VA, 360 W цена
Digitus DN-170110 600VA, 360 W цена
UPS įtampos stabilizatorius Digitus DN-170110, 360 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 73.9 € |
|
64.90 €*
|
B магазин senukai.lt |
Digitus DN-170110Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 74.69 € |
|
65.90 €*
|
B магазин pigu.lt |
UPS nepertraukiamo maitinimo šaltinis Digitus All-in-One UPS All-in-One UPS, 6.. |
|
71.49 €
|
B магазин topocentras.lt |
All-in-One USV, 600VA/360W,LED |
|
60.15 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
60.15 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Digitus All-in-One UPS, 600VA/360W, LED 12V/7Ah x1, 4x CEE 7/7,3x IEC C13, USB, ..Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
60.31 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
60.31 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
Digitus DN-170110 nepertraukiamo maitinimo resursai (UPS) „Line-Interactive“ 0,6.. |
|
62.39 €
|
B магазин senetic.lt |
Digitus All-in-One UPS, 600VA/360W, LED 12V/7Ah x1, 4x CEE 7/7,3x IEC C13, USB, ..Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
63.33 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
63.33 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
Digitus | All-in-One UPS | All-in-One UPS, 600VA/360W, LED 12V/7Ah x1, 4x CEE 7/.. |
|
64.20 €
|
B магазин baitera.lt |
DIGITUS USV 600VA 360W LED All-in-One |
|
64.71 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
64.71 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
UPS įtampos stabilizatorius Digitus DN-170110, 360 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 73.9 € |
|
64.90 €*
|
B магазин senukai.lt |
UPS įtampos stabilizatorius Digitus DN-170110, 360 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 73.9 € |
|
64.90 €*
|
B магазин 1a.lt |
Digitus DN-170110Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 74.69 € |
|
65.90 €*
|
B магазин pigu.lt |
Assmann Electronic DIGITUS DN-170110 DIGITUS UPS Line-Interactive 600VA/360W AVR.. |
|
66.91 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
66.91 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
UPS nepertraukiamo maitinimo šaltinis Digitus All-in-One UPS All-in-One UPS, 6.. |
|
71.49 €
|
B магазин topocentras.lt |
Digitus | All-in-One UPS | All-in-One UPS, 600VA/360W, LED 12V/7Ah x1, 4x CEE 7/.. |
|
76.06 €
|
B магазин complius.lt |
Digitus | All-in-One UPS | All-in-One UPS, 600VA/360W, LED 12V/7Ah x1, 4x CEE 7/.. |
|
77.15 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
77.15 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Digitus | All-in-One UPS | All-in-One UPS, 600VA/360W, LED 12V/7Ah x1, 4x CEE 7/.. |
|
77.91 €
|
B магазин etop.lt |
Digitus | All-in-One UPS | All-in-One UPS, 600VA/360W, LED 12V/7Ah x1, 4x CEE 7/..Kviečiame DERĖTIS ir gauti dar geresnę kainą! Nuo 45 EUR pristatysime nemokamai per 1 d.d. visoje Lietuvoje. |
|
78.64 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
78.64 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
Digitus | All-in-One UPS | All-in-One UPS, 600VA/360W, LED 12V/7Ah x1, 4x CEE 7/.. |
|
78.64 €
|
B магазин maziausiakaina.lt |
Nepertraukiamo maitinimo šaltinis Digitus All-in-One UPS, 600VA/360W, LED 12V/7A.. |
|
80.99 €
|
B магазин ogmina.lt |
Digitus | All-in-One UPS | All-in-One UPS, 600VA/360W, LED 12V/7Ah x1, 4x CEE 7/.. |
|
81.66 €
|
B магазин vieni.lt |
Digitus | All-in-One UPS | All-in-One UPS, 600VA/360W, LED 12V/7Ah x1, 4x CEE 7/.. |
|
83.20 €
|
B магазин elektrika.lv |
Digitus DN-170110 Line-Interactive, 600VA 360W DN-170110 |
|
83.35 €
6 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 6 раб. дн. |
83.35 €
6 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 6 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-26 09:01
! Сообщить об ошибке| Марка | DIGITUS |
| Категория | ИБП - Источники бесперебойного питания |
| Продукт код | 4016032456575 |
| Gamintojo kodas | dn-170110 |
| Architektūra | line-interactive |
| Veikimo laikas pilna apkrova | -min. |
| Galingumas (VA) | 600 |
| Galingumas | 360w |
| Tipas | kita |
| Svoris | 4.5kg |
| USB jungčių skaičius | -vnt. |
| Kita informacija | apsauga telefoninei/ethernet linijai (rj-11/rj-45), usb valdymo jungtis |
| Išvesties jungtys | usb |
| Jungties tipas | rj-45 |
| Automatinis įtampos reguliavimas (AVR) | + |
| Perjungimo laikas | 6ms |
| Standartinių lizdų skaičius | - |
| Vidutinis įkrovimo laikas | 8val. |
| Aukštis | 9cm |
| Plotis | 20.2cm |
| Gylis | 28.5cm |
| Korpusas | compact |
| Показать больше | |









































