Digitus DN-170063-LCD 600VA, 360 W цена
Digitus DN-170063-LCD 600VA, 360 W цена
Digitus dn-170063-lcdTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
60.54 €
|
B магазин pigu.lt |
Digitus DN-170063-LCD uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 0.6 kV.. |
|
46.40 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
46.40 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Digitus DN-170063-LCD nepertraukiamo maitinimo resursai (UPS) „Line-Interactive“.. |
|
46.42 €
|
B магазин senetic.lt |
Digitus UPS Line-Ineractive LCD, 600VA/360W1x12V/7Ah, AVR, 2xSCHUKO, USB, RJ11 |
|
46.88 €
|
B магазин baitukas.lt |
Digitus UPS linijinis interaktyvus LCD avarinis maitinimo šaltinis, 600VA/360W, ..больше |
|
50.23 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
50.23 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Digitus DN-170063-LCD uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 0.6 kV.. |
|
50.93 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
50.93 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
„Digitus DN-170063-LCD“ nepertraukiamo maitinimo šaltinis (UPS), interaktyvus li.. |
|
51.90 €
|
B магазин freyo.lt |
Digitus UPS Line-Interactive LCD, 600VA/360W, 1x12V/7Ah battery, AVR, 2xSCHUKO o.. |
|
55.04 €
|
B магазин smartech.ee |
Digitus dn-170063-lcdTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
60.54 €
|
B магазин pigu.lt |
Power supply: UPS | 360W | 600VA | 207÷253V | 142x101x298mm | 7Ah | 50Hz |
|
84.92 €
|
B магазин electrobase.lt |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-29 12:39
! Сообщить об ошибке| Марка | DIGITUS |
| Категория | ИБП - Источники бесперебойного питания |
| Продукт код | 4016032449232 |
| Gamintojo kodas | dn-170063-lcd |
| Architektūra | line-interactive |
| Veikimo laikas pilna apkrova | -min. |
| Galingumas (VA) | 600 |
| Galingumas | 360w |
| Tipas | maitinimo šaltiniai |
| Svoris | 4.35kg |
| Išvesties jungtys | usb |
| Jungties tipas | rj-11 |
| Automatinis įtampos reguliavimas (AVR) | + |
| Aušinimas | - |
| Perjungimo laikas | 6ms |
| Standartinių lizdų skaičius | - |
| Įvesties įtampa | 230v |
| Vidutinis įkrovimo laikas | 8val. |
| Aukštis | 14.2cm |
| Plotis | 10.1cm |
| Gylis | 29.8cm |
| Korpusas | tower |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Показать больше | |
































