Denver TWE-38 цена
Denver TWE-38 цена
Belaidės ausinės Denver TWE-38, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 27.09 € больше |
|
18.99 €*
|
B магазин senukai.lt |
Denver TWE-38Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 23.29 € больше |
|
18.99 €*
|
B магазин pigu.lt |
Denver TWS TWS Earbuds TWE-38 Whiteбольше |
|
16.25 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
16.25 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Denver TWE-38 ausinės10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo больше |
|
18.60 €
7-8 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 7-8 раб. дн. |
18.60 €
7-8 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 7-8 раб. дн. |
Ausinės Denver TWE-38 BlackPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo больше |
|
18.60 €
4-5 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 4-5 раб. дн. |
18.60 €
4-5 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 4-5 раб. дн. |
Belaidės ausinės Denver TWE-38, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 27.09 € больше |
|
18.99 €*
|
B магазин 1a.lt |
Denver TWE-38 whiteбольше |
|
18.99 €
10 раб. дн.
Срок доставки: 10 раб. дн. |
18.99 €
10 раб. дн.
Срок доставки: 10 раб. дн. |
Belaidės ausinės Denver TWE-38, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 27.09 € больше |
|
18.99 €*
|
B магазин senukai.lt |
Denver TWE-38Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 23.29 € больше |
|
18.99 €*
|
B магазин pigu.lt |
Ausinės Denver TWE-38 baltos spalvosбольше |
|
19.42 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
19.42 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
Ausinės Denver TWE-38 WhiteIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur больше |
|
19.53 €
4-5 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 4-5 раб. дн. |
19.53 €
4-5 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 4-5 раб. дн. |
Denver TWE-38 Whiteбольше |
|
19.99 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
19.99 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
Denver TWE-38больше |
|
22.03 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
22.03 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Denver TWE-38 headphones/headsetбольше |
|
26.52 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
26.52 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Bluetooth ausinės Denver Electronics 111191120210 Balta |
|
33.60 €
5-9 раб. дн.
Срок доставки: 5-9 раб. дн. |
33.60 €
5-9 раб. дн.
Срок доставки: 5-9 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-04 20:32
! Сообщить об ошибке| Марка | DENVER |
| Категория | Наушники |
| Продукт код | 5706751051692 |
| Tipas | belaidės ausinės |
| Nešiojimo būdas | Į ausis įkišamos |
| Paskirtis | universalios |
| Jungties tipas | bluetooth |
| Mikrofonas | + |
| Triukšmo slopinimas | - |
| Funkcijos | mikrofonas |
| Laido ilgis | be laidom |
| Jautrumas | -db |
| Varža (Ω) | 32Ω |
| Membranos skersmuo (mm) | 10mm |
| Pakuotės turinys | charging case, kabelis, vartotojo vadovas |
| Kita informacija | Įjungimo/išjungimo mygtukas |
| Jautrumas (dB/mW) | - |
| Palaikomos technologijos | a2dp |
| Maksimalus veikimo nuotolis (m) | 10m |
| Atminties kortelės lizdas | - |
| Maksimalus veikimo laikas | 4val. |
| Konstrukcija | Įstatomos ausinės |
| Žemų dažnių diapazonas (Hz) | -hz |
| Aukštų dažnių diapazonas (Hz) | -hz |
| Svoris | 56g |
| Mikrofono tvirtinimo būdas | integruotas |
| Priedai | dėklas/įkrovėjas |
| Показать больше | |









































