Monitorius Dell P5525QC цена
Monitorius Dell P5525QC цена
Monitorius Dell P5525QC (210-BNTN)больше |
|
1036.87 €
8 раб. дн.
Срок доставки: 8 раб. дн. |
1036.87 €
8 раб. дн.
Срок доставки: 8 раб. дн. |
Monitorius Dell Conference Room P5525QC 54.6" 4K UHD IPS 60Hz 400cd/m2 8ms speak.. |
|
1149.30 €
|
B магазин pigu.lt |
Dell LCD P5525QC 55" IPS 4K UHD/3840x2160/HDMI,DP,USB,RJ45,USB-C/BlackPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
1036.87 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 7.99 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
1036.87 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 7.99 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
Monitorius Dell P5525QC (210-BNTN)больше |
|
1036.87 €
8 раб. дн.
Срок доставки: 8 раб. дн. |
1036.87 €
8 раб. дн.
Срок доставки: 8 раб. дн. |
Dell | P5525QC | 55 " | IPS | 4K UHD | 16:9 | 60 Hz | 8 ms | 3840x 2160 pixels |.. |
|
1038.51 €
|
B магазин baitukas.lt |
Dell | P5525QC | 55 " | IPS | 4K UHD | 16:9 | 60 Hz | 8 ms | 3840x 2160 pixels |.. |
|
1040.98 €
|
B магазин enrike.lt |
Dell | P5525QC | 55 " | IPS | 4K UHD | 16:9 | 60 Hz | 8 ms | 3840x 2160 pixels |.. |
|
1041.35 €
|
B магазин b2cshop.eu |
Dell LCD P5525QC 55" IPS 4K UHD/3840x2160/HDMI,DP,USB,RJ45,USB-C/Black |
|
1044.23 €
|
B магазин printera.lt |
Dell | P5525QC | 55 " | IPS | 4K UHD | 16:9 | 60 Hz | 8 ms | 3840x 2160 pixels |.. |
|
1047.44 €
|
B магазин pirkpc.lt |
Dell | P5525QC | 55 " | IPS | 4K UHD | 16:9 | 60 Hz | 8 ms | 3840x 2160 pixels |.. |
|
1047.44 €
|
B магазин maziausiakaina.lt |
Dell | P5525QC | 55 " | IPS | 4K UHD | 16:9 | 60 Hz | 8 ms | 3840x 2160 pixels |.. |
|
1047.45 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
1047.45 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Dell | P5525QC | 55 " | IPS | 4K UHD | 16:9 | 60 Hz | 8 ms | 3840x 2160 pixels |.. |
|
1052.53 €
|
B магазин dellshop.lt |
DELL | P5525QC | 55" | IPS | 4K UHD | 16:9 | 60 Hz | 8 ms | 3840x2160 pixels | 4.. |
|
1057.58 €
|
B магазин smartech.ee |
Dell P5525QC, 55" 210-BNTN |
|
1063.08 €
6 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 6 раб. дн. |
1063.08 €
6 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 6 раб. дн. |
Dell | P5525QC | 55 " | IPS | 4K UHD | 16:9 | 60 Hz | 8 ms | 3840x 2160 pixels |.. |
|
1067.78 €
|
B магазин vieni.lt |
Dell LCD P5525QC 55" IPS 4K UHD/3840x2160/HDMI,DP,USB,RJ45,USB-C/BlackVisas prekes turime vietoje. Galimas atsiėmimas iš karto po užsakymo! |
|
1068.00 €
|
B магазин gameroom.lt |
Dell | P5525QC | 55 " | IPS | 4K UHD | 16:9 | 60 Hz | 8 ms | 3840x 2160 pixels |.. |
|
1068.00 €
|
B магазин skytech.lt |
Dell | P5525QC | 55 " | IPS | 4K UHD | 16:9 | 60 Hz | 8 ms | 3840x 2160 pixels |.. |
|
1071.41 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
1071.41 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
Dell P5525QC | 55 " | IPS | 4K UHD | 16:9 | 60 Hz | 8 ms | 3840x 2160 pixels | 4.. |
|
1077.23 €
|
B магазин etop.lt |
Dell LCD P5525QC 55" IPS 4K UHD/3840x2160/HDMI,DP,USB,RJ45,USB-C/Black |
|
1088.12 €
|
B магазин smartonly.eu |
Dell LCD P5525QC 55" IPS 4K UHD/3840x2160/HDMI,DP,USB,RJ45,USB-C/BlackIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
1099.08 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
1099.08 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
Dell | P5525QC | 55 " | IPS | 4K UHD | 16:9 | 60 Hz | 8 ms | 3840x 2160 pixels |.. |
|
1108.46 €
|
B магазин baitera.lt |
Dell | P5525QC | 55 " | IPS | 4K UHD | 16:9 | 60 Hz | 8 ms | 3840x 2160 pixels |.. |
|
1118.63 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.00 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
1118.63 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.00 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Dell LCD P5525QC 55" IPS 4K UHD/3840x2160/HDMI,DP,USB,RJ45,USB-C/Black |
|
1119.00 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
1119.00 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
Monitorius Dell Conference Room P5525QC 54.6" 4K UHD IPS 60Hz 400cd/m2 8ms speak.. |
|
1149.30 €
|
B магазин pigu.lt |
DELL 55 4K Conference Room Monitor P5525QC 138,68cm 54,6Zoll IPS 3840x2160 60Hz .. |
|
1175.17 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
1175.17 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
DELL 55 4K Conference Room Monitor P5525QC 138.68cm 54.6inch IPS 3840x2160 60Hz .. |
|
1212.20 €
|
B магазин senetic.lt |
Digital Signage Monitor Dell P5525QC 55 inch 4K UHD IPS Collaboration Display wi.. |
|
1226.99 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
1226.99 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-05 17:00
! Сообщить об ошибке| Марка | DELL |
| Категория | Мониторы |
| Продукт код | 5397184821770 |
| Gamintojo kodas | p5525qc |
| Įstrižainė | 55" |
| Maksimali raiška | 3840 x 2160 |
| Ekrano tipas | ips |
| Jungtis | hdmi, displayport (dp), usb |
| Įmontuotos garso kolonėlės | + |
| TV priėmimo galimybė | - |
| TV imtuvai | - |
| Kontrastas | 1200:1 |
| Ryškumas | 400cd/m² |
| Rekomenduojama raiška | 3840 x 2160 |
| Atnaujinimo dažnis | 60hz |
| Reakcijos laikas | 8ms |
| Stebėjimo kampas (laipsniais) | 178 |
| Vaizdo proporcijos | 16:9 |
| Lenktas ekranas | - |
| Jutiklinis ekranas | - |
| USB jungčių skaičius | 5vnt. |
| Montavimo tipas | 400 x 300 |
| Reguliuojamas aukštis | - |
| Kita informacija | flicker free technologija, low blue light, "dell display manager" palaikymas |
| Komplekte yra kabeliai | hdmi, dp, usb |
| Svoris | 22.4kg |
| Distancinio valdymo galimybė | + |
| Kolonėlės | integruotos |
| Aukštis | 72.78cm |
| Plotis | 124.74cm |
| Gylis | -cm |
| Palaikomos technologijos | 4k |
| Energijos klasė | f |
| Žaidimų monitorius | - |
| Komplektacija | monitorius, usb-c laidas, hdmi laidas |
| Tipas | monitorius |
| Показать больше | |














































