Monitorius Dell P3225QE цена
Monitorius Dell P3225QE цена
Monitorius Dell Pro Plus P3225QE 31.5" 4K UHD IPS 100Hz 350cd/m2 USB-C HubKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 695.0 € больше |
|
549.00 €*
|
B магазин pigu.lt |
LCD MonitorDELLP3225QE31.5"4KSwivelPivotHeight adjustableTiltPanel IPS3840x216016Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ar daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
586.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
Monitorius 32″ IPS 4K UHD su USB C šakotuvu P3225QE 3840×2160 100 Hz 5 ms 350 cd.. |
|
491.90 €
|
B магазин inserv.lt |
Dell P3225QE 32" IPS 16:9 monitorius10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 50.77 eur/mėn |
|
507.68 €
|
B магазин rde.lt |
LCD Monitor|DELL|P3225QE|31.5"|4K|Swivel|Pivot|Height adjustable|Tilt|Panel IPS|..Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo больше |
|
507.69 €
7-10 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-10 раб. дн. |
507.69 €
7-10 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-10 раб. дн. |
Monitorius Dell Pro Plus P3225QE (210-BQZY)больше |
|
516.64 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
516.64 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
DELL Pro 32 Plus P3225QE (80 cm (31.5 Zoll), schwarz/silber, UltraHD/4K, IPS, US..больше |
|
518.15 €
|
B магазин smartech.ee |
Dell Pro Plus P3225QE - 100Hz | 4K | 32'' | IPS | 5ms | DELL-P3225QE | 539718496..больше |
|
518.55 €
|
B магазин enter24.eu |
DELL Pro Plus P3225QE LED display 80 cm (31.5) 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD LC..больше |
|
521.75 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
521.75 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Dell | P3225QE | 32 " | IPS | 4K UHD | 16:9 | 100 Hz | 5 ms | 3840 x 2160 pixels..больше |
|
524.50 €
|
B магазин b2cshop.eu |
LCD Monitor|DELL|P3225QE|31.5"|4K|Swivel|Pivot|Height adjustable|Tilt|Panel IPS|..Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur больше |
|
533.06 €
7-10 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-10 раб. дн. |
533.06 €
7-10 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-10 раб. дн. |
Dell P3225QE, 31.5" DELL-P3225QE |
|
535.25 €
13 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 13 раб. дн. |
535.25 €
13 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 13 раб. дн. |
Dell | P3225QE | 32 " | IPS | 4K UHD | 16:9 | 100 Hz | 5 ms | 3840 x 2160 pixels..больше |
|
546.64 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.00 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
546.64 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.00 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
DELL PRO 32 PLUS P3225QE UHD 100HZ IPS BLACK 16:9 PIVOT USBC-90W RJ45 | DELL-P32..больше |
|
549.00 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
549.00 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Monitorius Dell Pro Plus P3225QE 31.5" 4K UHD IPS 100Hz 350cd/m2 USB-C HubKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 695.0 € больше |
|
549.00 €*
|
B магазин pigu.lt |
Dell Pro 32 Plus Monitor P3225QE 31.5inch UHD IPS LED HDMI DP 3xUSB 1xUSB-C 90W ..больше |
|
549.39 €
|
B магазин percte.eu |
Dell | P3225QE | 32 " | IPS | 4K UHD | 16:9 | 100 Hz | 5 ms | 3840 x 2160 pixels..больше |
|
550.34 €
|
B магазин enrike.lt |
Dell Pro 32 Plus 4K USB-C Hub Monitor - P3225QE, 80.0cm (31.5")больше |
|
551.66 €
|
B магазин printera.lt |
Dell | P3225QE | 32 ” | IPS | 4K UHD | 16:9 | 100 Hz | 5 ms | 3840 x 2160 .. |
|
553.12 €
2-3 раб. дн.
Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
553.12 €
2-3 раб. дн.
Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
Dell Pro Plus P3225QE LED display 80 cm (31.5") 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD L..больше |
|
554.07 €
|
B магазин baitukas.lt |
DELL PRO 32 PLUS P3225QE UHD 100HZ IPS BLACK 16:9 PIVOT USBC-90W RJ45|DELL-P3225QEбольше |
|
554.33 €
|
B магазин complius.lt |
Dell | P3225QE | 32 " | IPS | 4K UHD | 16:9 | 100 Hz | 5 ms | 3840 x 2160 pixels..больше |
|
554.68 €
|
B магазин dellshop.lt |
Dell | P3225QE | 32 " | IPS | 4K UHD | 16:9 | 100 Hz | 5 ms | 3840 x 2160 pixels..больше |
|
557.36 €
|
B магазин pirkpc.lt |
Dell | P3225QE | 32 " | IPS | 4K UHD | 16:9 | 100 Hz | 5 ms | 3840 x 2160 pixels.. |
|
557.36 €
|
B магазин maziausiakaina.lt |
DELL Pro Plus P3225QE LED display 80 cm (31.5") 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD L..больше |
|
557.46 €
|
B магазин fortakas.lt |
Dell | P3225QE | 32 " | IPS | 4K UHD | 16:9 | 100 Hz | 5 ms | 3840 x 2160 pixels..больше |
|
562.72 €
|
B магазин variantai.lt |
Dell LCD P3225QE 32" IPS UHD/3840x2160/HDMI,DP,USB-C,USB,RJ45/Black,SilverVisas prekes turime vietoje. Galimas atsiėmimas iš karto po užsakymo! |
|
563.00 €
|
B магазин gameroom.lt |
DELL P3225QE | 32" | IPS | 4K UHD | 16:9 | 100Hz | 5 ms | 3840 x 2160 pixels | 3..больше |
|
563.00 €
|
B магазин skytech.lt |
Dell | P3225QE | 32 " | IPS | 4K UHD | 16:9 | 100 Hz | 5 ms | 3840 x 2160 pixels..больше |
|
566.35 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
566.35 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
Dell P3225QE | 32 " | IPS | 4K UHD | 16:9 | 100 Hz | 5 ms | 3840 x 2160 pixels |.. |
|
567.34 €
|
B магазин etop.lt |
Dell | P3225QE | 32 " | IPS | 4K UHD | 16:9 | 100 Hz | 5 ms | 3840 x 2160 pixels..больше |
|
573.43 €
|
B магазин smartonly.eu |
Dell P3225QE | 32 " | IPS | 4K UHD | 16:9 | 100 Hz | 5 ms | 3840 x 2160 pixels |.. |
|
577.90 €
|
B магазин multo.eu |
Monitorius Dell Pro Plus | P3225QE | 32 in | IPS | 4K 3840 x 2160 at 100 Hz | 35.. |
|
580.99 €
|
B магазин ogmina.lt |
Dell | P3225QE | 32 " | IPS | 4K UHD | 16:9 | 100 Hz | 5 ms | 3840 x 2160 pixels.. |
|
584.15 €
|
B магазин baitera.lt |
LCD MonitorDELLP3225QE31.5"4KSwivelPivotHeight adjustableTiltPanel IPS3840x216016Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ar daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
586.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
Dell P3225QEбольше |
|
589.00 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
589.00 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
Dell | P3225QE | 32 " | IPS | 4K UHD | 16:9 | 100 Hz | 5 ms | 3840 x 2160 pixels.. |
|
589.51 €
|
B магазин prevo.lt |
Dell | P3225QE | 32 " | IPS | 4K UHD | 16:9 | 100 Hz | 5 ms | 3840 x 2160 pixels..больше |
|
589.51 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
589.51 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
DELL Pro 32 Plus 4K USB-C Hub Monitor P3225QE 79.94cm 31.5inch IPS 3840x2160 16:.. |
|
595.25 €
|
B магазин senetic.lt |
Dell | P3225QE | 32 " | IPS | 4K UHD | 16:9 | 100 Hz | 5 ms | 3840 x 2160 pixels..больше |
|
616.31 €
|
B магазин vieni.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-20 03:15
! Сообщить об ошибке| Марка | DELL |
| Категория | Мониторы |
| Продукт код | 5397184962527 |
| Įstrižainė | 32" |
| Maksimali raiška | 3840 x 2160 |
| Ekrano tipas | ips |
| Jungtis | hdmi, displayport (dp), usb |
| Kitos jungtys | 1 x upstream |
| Įmontuotos garso kolonėlės | - |
| TV priėmimo galimybė | - |
| TV imtuvai | - |
| Kontrastas | 1500:1 |
| Ryškumas | 350cd/m² |
| Rekomenduojama raiška | 3840 x 2160 |
| Atnaujinimo dažnis | 100hz |
| Reakcijos laikas | 5ms |
| Stebėjimo kampas (laipsniais) | 178 |
| Vaizdo proporcijos | 16:9 |
| Lenktas ekranas | - |
| Jutiklinis ekranas | - |
| USB jungčių skaičius | 5vnt. |
| Montavimo tipas | 100 x 100 |
| Reguliuojamas aukštis | + |
| Kita informacija | "flicker-free" palaikymas |
| Matmenys | w x h x d in mm: 611 x 525 x 190 (with stand); 611 x 364 x 50 (without stand); |
| Integruota Web kamera | - |
| Mikrofonas | - |
| Korpusas | reguliuojamas pavertimo kampas |
| Plotis | 611cm |
| Gylis | 190cm |
| Palaikomos technologijos | hdr10 |
| Energijos klasė | f |
| Žaidimų monitorius | - |
| Komplektacija | monitorius |
| Savybės | reguliuojama ekrano padėtis |
| Tipas | monitorius |
| Показать больше | |

































































