Gartraukis Cata TFH6830 GBK цена
Gartraukis Cata TFH6830 GBK цена
Įmontuojamas gartraukis Cata TFH 6830 GBK, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 369 € |
|
215.95 €*
|
B магазин senukai.lt |
Garų surinktuvas CATA Hood TFH 6830 GBK Telescopic Energy efficiency class A+.. |
|
236.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
Cata 02010404Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 275.0 € |
|
242.00 €*
|
B магазин pigu.lt |
CATA Hood | TFH 6830 GBK | Telescopic | Energy efficiency class A+++ | Width 60 .. |
|
215.80 €
2-3 раб. дн.
Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
215.80 €
2-3 раб. дн.
Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
Įmontuojamas gartraukis Cata TFH 6830 GBK, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 369 € |
|
215.95 €*
|
B магазин senukai.lt |
Įmontuojamas gartraukis Cata TFH 6830 GBK, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 369 € |
|
215.95 €*
|
B магазин 1a.lt |
CATA gartraukis | TFH 6830 GBK | Teleskopinis | Energijos vartojimo efektyvumo k.. |
|
215.95 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
215.95 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
CATA Hood | TFH 6830 GBK | Telescopic | Energy efficiency class A+++ | Width 60 .. |
|
217.07 €
|
B магазин pirkpc.lt |
CATA Hood | TFH 6830 GBK | Telescopic | Energy efficiency class A+++ | Width 60 .. |
|
219.15 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
219.15 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
CATA Hood | TFH 6830 GBK | Telescopic | Energy efficiency class A+++ | Width 60 .. |
|
219.16 €
|
B магазин maziausiakaina.lt |
Gartraukis CATA TFH 6830GBK teleskopinis A+++ 59.8cm 600m³/h elektroninis jutikl.. |
|
220.99 €
|
B магазин ogmina.lt |
CATA Hood | TFH 6830 GBK | Telescopic | Energy efficiency class A+++ | Width 60 .. |
|
221.22 €
|
B магазин smartech.ee |
CATA Hood | TFH 6830 GBK | Telescopic | Energy efficiency class A+++ | Width 60 .. |
|
227.50 €
|
B магазин baitera.lt |
CATA Hood | TFH 6830 GBK | Telescopic | Energy efficiency class A+++ | Width 60 .. |
|
229.60 €
|
B магазин elektrika.lv |
Garų surinktuvas CATA Hood TFH 6830 GBK Telescopic Energy efficiency class A+.. |
|
236.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
Cata 02010404Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 275.0 € |
|
242.00 €*
|
B магазин pigu.lt |
Hood CATA TFH 6830 GBK telescopic black glass |
|
243.37 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
243.37 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
CATA Hood | TFH 6830 GBK | Telescopic | Energy efficiency class A+++ | Width 60 .. |
|
250.49 €
|
B магазин skytech.lt |
CATA Hood | TFH 6830 GBK | Telescopic | Energy efficiency class A+++ | Width 60 .. |
|
297.30 €
|
B магазин vieni.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-04 16:06
! Сообщить об ошибке| Марка | CATA |
| Категория | Кухонные вытяжки |
| Продукт код | 8422248357364 |
| Tipas | Įmontuojamas gartraukis |
| Gamintojo kodas | tfh 6830 gbk |
| Energijos sunaudojimas per metus | 17kwh |
| Energijos klasė | a+++ |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | - |
| Dinaminio srauto efektyvumo klasė | a |
| Apšvietimo efektyvumas | 22.6lux/w |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | b |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | - |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | d |
| Minimalus oro srautas | -m3/h |
| Ventiliacijos trauka | 795m³/val. |
| Triukšmo lygis normalia eiga | 69db |
| Maksimalus triukšmo lygis | 69db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | -w |
| Energijos sąnaudos esant išjungimo režimui | -w |
| Recirkuliacija | + |
| Varikliai | 1vnt. |
| Darbo greičiai | 6 |
| Intensyvus greitis | - |
| Korpusas | dažytas metalas |
| Riebalų filtrai | 2 |
| Riebalų filtrų tipas | aliuminis |
| Apšvietimas | led |
| Aukštis | 35cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 22.15cm |
| Valdymas | elektroninis |
| Ventiliavimo angos skersmuo | 150mm |
| Anglies filtrai komplektacijoje | - |
| Kita informacija | plaunamas filtras, anglies filtrai užsakomi atskirai, slider valdymas, ištraukiamas (telescopinis) dizainas |
| Показать больше | |































