Kaitlentė Cata ISB 3102 BK цена
Kaitlentė Cata ISB 3102 BK цена
Cata IB 3102 BKKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 160.0 € |
|
133.00 €*
|
B магазин pigu.lt |
Kaitlentė CATA Hob ISB 3102 BK Induction Number of burners/cooking zones 2 .. |
|
142.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
Indukcinė kaitlentė Cata ISB 3102 BKKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 215.9 € |
|
157.90 €*
|
B магазин senukai.lt |
Indukcinė kaitlentė CATA Hob ISB 3102 BK Induction, Number of burners/cooking zo.. |
|
132.99 €
|
B магазин ogmina.lt |
Cata IB 3102 BKKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 160.0 € |
|
133.00 €*
|
B магазин pigu.lt |
CATA | Kaitlentė | ISB 3102 BK | Indukcija | Degiklių / virimo zonų skaičius 2 |.. |
|
133.00 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
133.00 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Kaitlentė CATA Hob ISB 3102 BK Induction Number of burners/cooking zones 2 .. |
|
142.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
CATA | Hob | ISB 3102 BK | Induction | Number of burners/cooking zones 2 | Slide.. |
|
150.57 €
|
B магазин smartech.ee |
Indukcinė kaitlentė Cata ISB 3102 BKKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 215.9 € |
|
157.90 €*
|
B магазин senukai.lt |
Indukcinė kaitlentė Cata ISB 3102 BKKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 215.9 € |
|
157.90 €*
|
B магазин 1a.lt |
CATA ISB 3102 BK |
|
159.00 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 2.50 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
159.00 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 2.50 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
CATA | Hob | ISB 3102 BK | Induction | Number of burners/cooking zones 2 | Slide.. |
|
167.45 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
167.45 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
CATA | Hob | ISB 3102 BK | Induction | Number of burners/cooking zones 2 | Slide.. |
|
167.48 €
|
B магазин pirkpc.lt |
CATA | Hob | ISB 3102 BK | Induction | Number of burners/cooking zones 2 | Slide.. |
|
167.48 €
|
B магазин vieni.lt |
CATA | Hob | ISB 3102 BK | Induction | Number of burners/cooking zones 2 | Slide.. |
|
167.48 €
|
B магазин maziausiakaina.lt |
CATA | Hob | ISB 3102 BK | Induction | Number of burners/cooking zones 2 | Slide.. |
|
168.35 €
|
B магазин etop.lt |
CATA | Hob | ISB 3102 BK | Induction | Number of burners/cooking zones 2 | Slide.. |
|
170.69 €
|
B магазин skytech.lt |
CATA | Hob | ISB 3102 BK | Induction | Number of burners/cooking zones 2 | Slide.. |
|
173.85 €
|
B магазин baitera.lt |
CATA Hob ISB 3102 BK Induction, Number of burners/cooking zones 2, Slider, Timer.. |
|
175.45 €
|
B магазин elektrika.lv |
CATA | Hob | ISB 3102 BK | Induction | Number of burners/cooking zones 2 | Slide.. |
|
175.45 €
|
B магазин fortakas.lt |
CATA | Hob | ISB 3102 BK | Induction | Number of burners/cooking zones 2 | Slide.. |
|
180.59 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
180.59 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 15:57
! Сообщить об ошибке| Марка | CATA |
| Категория | Варочные панели |
| Продукт код | 8422248109314 |
| Gamintojo kodas | 08003206 |
| Kaitviečių skaičius | 2vnt. |
| Tipas | indukcinė kaitlentė |
| Paviršiaus danga | stiklo keramika |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Galia | 3700w |
| Valdymas | jutiklinis |
| Aukštis | 6.5cm |
| Plotis | 29cm |
| Gylis | 52cm |
| Svoris | 6kg |
| Kaitinimo galingumo lygiai | 10 |
| Likutinės šilumos indikatorius | + |
| Veikimo sutrikimo indikatorius | + |
| Apsaugos nuo vaikų užraktas | + |
| Automatinio užvirinimo funkcija | + |
| Automatinis išsijungimas | + |
| Laikmatis | + |
| Ekranėlis su skaitmenine indikacija | + |
| Garsinis signalas | + |
| Užvirimo jutiklis | + |
| Puodo atpažinimo funkcija | + |
| Rėmelis | be rėmo |
| Palaikomos technologijos | apsauga nuo perkaitimo |
| Показать больше | |






































