Kaitlentė Bosch PXV975DC1E цена
Kaitlentė Bosch PXV975DC1E цена
Indukcinė kaitlentė BOSCH PXV 975DC1E (5 pól grzejnych, spalva juoda) |
|
1289.99 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
1289.99 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Indukcinė kaitlentė Bosch Serie 8 PXV975DC1EKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1459 € |
|
1323.78 €*
|
B магазин senukai.lt |
Bosch Serie 8 PXV975DC1E hob Black Built-in 90 cm Zone induction hob 5 zone(s) |
|
1125.87 €
|
B магазин percte.eu |
Bosch Serie 8 PXV975DC1E hob Black Built-in Zone induction hob 5 zone(s) |
|
1144.71 €
|
B магазин baitukas.lt |
Bosch Serie 8 PXV975DC1E viryklė Juoda Įmontuoti 90 cm Indukcinė viryklė, padaly.. |
|
1209.15 €
12 раб. дн.
Срок доставки: 12 раб. дн. |
1209.15 €
12 раб. дн.
Срок доставки: 12 раб. дн. |
„Bosch Serie 8 PXV975DC1E“ kaitlentė, juoda, įmontuojama, 90 cm, zoninė indukcin.. |
|
1223.25 €
|
B магазин marsietis.lt |
BOSCH Series 8 PXV975DC1E induction hob, black, built-in, 90 cm, 5 zones |
|
1230.30 €
|
B магазин smartech.ee |
Bosch PXV975DC1E kaitlentė6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 208.29 eur/mėn |
|
1249.71 €
9-10 раб. дн.
Стоимость доставки: 10.99 € Срок доставки: 9-10 раб. дн. |
1249.71 €
9-10 раб. дн.
Стоимость доставки: 10.99 € Срок доставки: 9-10 раб. дн. |
Bosch Serie 8 PXV975DC1E viryklė Juoda Įmontuoti 90 cm Indukcinė viryklė, padaly.. |
|
1253.51 €
|
B магазин elektromarket.lt |
Bosch Serie 8 PXV975DC1E hob Black Built-in 90 cm Zone induction hob 5 zone(s) |
|
1261.64 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
1261.64 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Indukcinė kaitlentė BOSCH PXV 975DC1E (5 pól grzejnych, spalva juoda) |
|
1289.99 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
1289.99 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Indukcinė kaitlentė Bosch Serie 8 PXV975DC1EKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1459 € |
|
1323.78 €*
|
B магазин 1a.lt |
Indukcinė kaitlentė Bosch Serie 8 PXV975DC1EKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1459 € |
|
1323.78 €*
|
B магазин senukai.lt |
„Bosch Serie 8 PXV975DC1E“ kaitlentė, juoda, įmontuojama, 90 cm, zoninė indukcin.. |
|
1366.57 €
|
B магазин freyo.lt |
Bosch Serie 8 PXV975DC1E juodas 90 cm įmontuojamas zona indukcinis kaitlentė 5 z.. |
|
1462.65 €
|
B магазин vitalimax.lt |
Bosch Pxv 975dc1e Indukcinė Kaitlentė |
|
1560.00 €
10 раб. дн.
Стоимость доставки: 20.00 € Срок доставки: 10 раб. дн. |
1560.00 €
10 раб. дн.
Стоимость доставки: 20.00 € Срок доставки: 10 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-04 06:00
! Сообщить об ошибке| Марка | BOSCH |
| Категория | Варочные панели |
| Продукт код | 4242002849300 |
| Kaitviečių skaičius | 5vnt. |
| Tipas | Kaitlentė |
| Kaitlentės tipas | Indukcinė kaitlentė |
| Paviršiaus danga | Stiklo keramika |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Galia | 11.100W |
| Paviršiaus valdymas | Sensorinis |
| Aukštis | 5.1cm |
| Plotis | 91.6cm |
| Gylis | 52.7cm |
| Svoris | 21.85kg |
| Likutinės šilumos indikatorius | + |
| Veikimo sutrikimo indikatorius | + |
| Apsaugos nuo vaikų užraktas | + |
| Automatinio užvirinimo funkcija | + |
| Automatinis išsijungimas | + |
| Laikmatis | + |
| Ekranėlis su skaitmenine indikacija | + |
| Garsinis signalas | + |
| Puodo atpažinimo funkcija | + |
| Laikiklių tipas | Be laikiklių |
| Rėmelis | + |
| Показать больше | |






































