Kaitlentė Bosch PXE831HC1E цена
Kaitlentė Bosch PXE831HC1E цена
Kaitlentė BOSCH PXE831HC1EKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 739 € NuolaidaPrekės į minusą! Pasinaudok pasiūlymais! |
|
479.00 €*
|
B магазин topocentras.lt |
Bosch PXE831HC1EKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 691.0 € |
|
582.29 €*
|
B магазин pigu.lt |
Bosch Series 6, plotis 80,2 cm, berėmė, juoda - Įmontuojama indukcinė kaitlentė.. |
|
679.99 €
|
B магазин elesen.lt |
Kaitlentė BOSCH PXE831HC1EKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 739 € NuolaidaPrekės į minusą! Pasinaudok pasiūlymais! |
|
479.00 €*
|
B магазин topocentras.lt |
BOSCH PXE831HC1E PaviršiusVELYKOS! Lizingas be JOKIO pabrangimo per 10 mėn.! Atsiėmimas per 20 min. Pristatymas per 48 val.! |
|
579.00 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
579.00 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Bosch PXE831HC1EKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 691.0 € |
|
582.29 €*
|
B магазин pigu.lt |
Bosch PXE831HC1E Serija 6, Indukcinė kaitlentė, 80 cm, kaitlentė be rėmo |
|
611.12 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
611.12 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Įmontuojama indukcinė kaitlentė Bosch PXE831HC1EYra sandėlyje. |
|
639.00 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
639.00 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Bosch PXE831HC1E kaitlentė6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 106.75 eur/mėn |
|
640.52 €
11-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 7.99 € Срок доставки: 11-12 раб. дн. |
640.52 €
11-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 7.99 € Срок доставки: 11-12 раб. дн. |
Indukcinė kaitlentė Bosch PXE831HC1EPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
640.52 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.99 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
640.52 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.99 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
Įmontuojama indukcinė kaitlentė Bosch PXE831HC1E, be rėmelio | PXE831HC1E | 4242.. |
|
644.15 €
|
B магазин b2cshop.eu |
Indukcinė kaitlentė Bosch PXE831HC1EIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
679.99 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
679.99 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
Bosch Series 6, plotis 80,2 cm, berėmė, juoda - Įmontuojama indukcinė kaitlentė.. |
|
679.99 €
|
B магазин elesen.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 18:00
! Сообщить об ошибке| Марка | BOSCH |
| Категория | Варочные панели |
| Продукт код | 4242005394463 |
| Gamintojo kodas | pxe831hc1e |
| Kaitviečių skaičius | 6vnt. |
| Išplėsta kaitvietė | 2vnt. |
| Tipas | indukcinė kaitlentė |
| Paviršiaus danga | keramika |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Galia | 7400w |
| Valdymas | jutiklinis |
| Aukštis | 51cm |
| Plotis | 80.2cm |
| Gylis | 52.2cm |
| Kaitinimo galingumo lygiai | 17 |
| Likutinės šilumos indikatorius | + |
| Apsaugos nuo vaikų užraktas | + |
| Automatinio užvirinimo funkcija | + |
| Automatinis išsijungimas | + |
| Laikmatis | + |
| Ekranėlis su skaitmenine indikacija | + |
| Garsinis signalas | + |
| Kepimo jutiklis | + |
| Puodo atpažinimo funkcija | + |
| Rėmelis | be rėmo |
| Maitinimo laidas | 1.1 |
| Показать больше | |































