Kaitlentė Bosch PUJ631BB5E цена
Kaitlentė Bosch PUJ631BB5E цена
Įmontuojama indukcinė kaitlentė Bosch PUJ631BB5E |
|
370.26 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
370.26 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Bosch PUJ631BB5EKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 453.0 € |
|
378.13 €*
|
B магазин pigu.lt |
Įmontuojama indukcinė kaitlentė Bosch PUJ631BB5EYra sandėlyje. |
|
379.00 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
379.00 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Įmontuojama indukcinė kaitlentė Bosch PUJ631BB5E |
|
381.15 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
381.15 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-02 14:27
! Сообщить об ошибке| Марка | BOSCH |
| Категория | Варочные панели |
| Продукт код | 4779179281677 |
| Gamintojo kodas | - |
| Kaitviečių skaičius | 3vnt. |
| Tipas | keraminė kaitlentė |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Galia | 4600w |
| Valdymas | jutiklinis |
| Aukštis | 5cm |
| Plotis | 59cm |
| Gylis | 52cm |
| Svoris | -kg |
| Kaitinimo galingumo lygiai | - |
| Likutinės šilumos indikatorius | + |
| Automatinis išsijungimas | + |
| Laikmatis | + |
| Ekranėlis su skaitmenine indikacija | + |
| Rėmelis | be rėmo |
| Palaikomos technologijos | apsauga nuo perkaitimo |
| Maitinimo laidas | + |
| Показать больше | |




















