Kaitlentė Bosch PKE645FP2E цена
Kaitlentė Bosch PKE645FP2E цена
Bosch PKE645FP2EKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 284.0 € больше |
|
218.45 €*
|
B магазин pigu.lt |
Elektrinė kaitlentė Bosch PKE645FP2EKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 329 € |
|
218.90 €*
|
B магазин senukai.lt |
Elektrinė kaitlentė BOSCH PKE645FP2E, 60Kaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 299 € |
|
219.00 €*
|
B магазин ermitazas.lt |
BOSCH PKE645FP2E Paviršius+DovanaVELYKOS! Lizingas be JOKIO pabrangimo per 10 mėn.! |
|
218.00 €
3-7 раб. дн.
Срок доставки: 3-7 раб. дн. |
218.00 €
3-7 раб. дн.
Срок доставки: 3-7 раб. дн. |
Bosch PKE645FP2E kaitlentė6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 36.38 eur/mėn |
|
218.28 €
11-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.99 € Срок доставки: 11-12 раб. дн. |
218.28 €
11-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.99 € Срок доставки: 11-12 раб. дн. |
Elektrinė kaitlentė Bosch PKE645FP2EPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
218.28 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 3.99 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
218.28 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 3.99 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
Bosch PKE645FP2E Serija 6, Elektrinė kaitlentė, 60 cm, Juodas, kaitlentė su plie.. |
|
218.28 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
218.28 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Bosch PKE645FP2EKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 284.0 € больше |
|
218.45 €*
|
B магазин pigu.lt |
Elektrinė kaitlentė Bosch PKE645FP2EIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
218.90 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
218.90 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
Elektrinė kaitlentė Bosch PKE645FP2EKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 329 € |
|
218.90 €*
|
B магазин senukai.lt |
Elektrinė kaitlentė Bosch PKE645FP2EKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 329 € |
|
218.90 €*
|
B магазин 1a.lt |
Elektrinė kaitlentė BOSCH PKE645FP2E, 60Kaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 299 € |
|
219.00 €*
|
B магазин ermitazas.lt |
BOSCH PKE645FP2E |
|
219.00 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 2.50 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
219.00 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 2.50 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
Įmontuojama elektrinė kaitlentė Bosch PKE645FP2EYra sandėlyje. |
|
219.00 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
219.00 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Bosch PKE645FP2E |
|
246.12 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
246.12 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Bosch Serie 6 PKE645FP2E viryklė Juoda Įmontuoti 60 cm Keraminis 4 zone(s) |
|
315.26 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
315.26 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-02 22:50
! Сообщить об ошибке| Марка | BOSCH |
| Категория | Варочные панели |
| Продукт код | 4242005283255 |
| Kaitviečių skaičius | 4vnt. |
| Išplėsta kaitvietė | 1vnt. |
| Tipas | keraminė kaitlentė |
| Paviršiaus danga | stiklo keramika |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Galia | 6900w |
| Valdymas | jutiklinis |
| Aukštis | 4.8cm |
| Plotis | 58.3cm |
| Gylis | 51.3cm |
| Svoris | 7.3kg |
| Kaitinimo galingumo lygiai | 17 |
| Likutinės šilumos indikatorius | + |
| Veikimo sutrikimo indikatorius | + |
| Apsaugos nuo vaikų užraktas | + |
| Automatinis išsijungimas | + |
| Laikmatis | + |
| Ekranėlis su skaitmenine indikacija | + |
| Garsinis signalas | + |
| Užvirimo jutiklis | - |
| Kepimo jutiklis | - |
| Puodo atpažinimo funkcija | - |
| Kita informacija | stiklokeraminis paviršius, nerūdijančio plieno rėmelis |
| Laikiklių tipas | be laikiklių |
| Rėmelis | su rėmu |
| Purkštukai suskystintoms dujoms | - |
| Palaikomos technologijos | booster funkcija |
| Показать больше | |


















































