Kaitlentė Bosch PIF61RHB1E цена
Kaitlentė Bosch PIF61RHB1E цена
BOSCH PIF61RHB1E PaviršiusVELYKOS! Lizingas be JOKIO pabrangimo per 10 mėn.! |
|
409.00 €
3-7 раб. дн.
Срок доставки: 3-7 раб. дн. |
409.00 €
3-7 раб. дн.
Срок доставки: 3-7 раб. дн. |
Įmontuojama indukcinė kaitlentė Bosch 6 serijos, PIF61RHB1E, 60 cmYra sandėlyje. |
|
409.00 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
409.00 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Indukcinė Kaitlentė - Bosch Pif61Rhb1e |
|
443.66 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
443.66 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Indukcinė viryklė - BOSCH - PIF61RHB1E - 60 cm - PowerBoost - Sujungta zonaKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 624.0 € |
|
503.00 €*
|
B магазин pigu.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-04 10:04
! Сообщить об ошибке| Марка | BOSCH |
| Категория | Варочные панели |
| Продукт код | 4242005393954 |
| Kaitviečių skaičius | 4vnt. |
| Išplėsta kaitvietė | 2vnt. |
| Tipas | keraminė kaitlentė |
| Paviršiaus danga | stiklo keramika |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Galia | 7400w |
| Valdymas | jutiklinis |
| Aukštis | 51 mmcm |
| Plotis | 59.2cm |
| Gylis | 52.2cm |
| Svoris | 11.4kg |
| Kaitinimo galingumo lygiai | - |
| Likutinės šilumos indikatorius | + |
| Apsaugos nuo vaikų užraktas | + |
| Automatinis išsijungimas | + |
| Laikmatis | + |
| Ekranėlis su skaitmenine indikacija | + |
| Garsinis signalas | + |
| Puodo atpažinimo funkcija | + |
| Rėmelis | be rėmo |
| Palaikomos technologijos | apsauga nuo perkaitimo |
| Maitinimo laidas | 1.1 |
| Показать больше | |
































