Kaitlentė Bosch PIE631HB1E цена
Kaitlentė Bosch PIE631HB1E цена
Indukcinė kaitlentė Bosch 6 serija PIE631HB1EKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 449 € |
|
350.21 €*
|
B магазин senukai.lt |
Bosch Serie 6 PIE631HB1EKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 440.0 € |
|
350.21 €*
|
B магазин pigu.lt |
Bosch Serie 6 PIE631HB1E 60 cm 4-zone black built-in induction hobбольше |
|
327.50 €
|
B магазин percte.eu |
Bosch Serie 6 PIE631HB1E hob Black Built-in 60 cm Zone induction hob 4 zone(s) |
|
341.73 €
|
B магазин baitukas.lt |
BOSCH PIE631HB1E PaviršiusVELYKOS! Lizingas be JOKIO pabrangimo per 10 mėn.! Atsiėmimas per 20 min. Pristatymas per 48 val.! |
|
350.21 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
350.21 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Indukcinė kaitlentė Bosch 6 serija PIE631HB1EKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 449 € |
|
350.21 €*
|
B магазин senukai.lt |
Indukcinė kaitlentė Bosch PIE631HB1EPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
350.21 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
350.21 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
Bosch Serie 6 PIE631HB1EKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 440.0 € |
|
350.21 €*
|
B магазин pigu.lt |
Kaitlentė Bosch PIE631HB1E |
|
350.21 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
350.21 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Įmontuojama indukcinė kaitlentė Bosch PIE631HB1EYra sandėlyje. |
|
379.00 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
379.00 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Bosch Serie 6 PIE631HB1E 60 cm 4 zonos juoda įmontuojama indukcinė viryklė |
|
388.92 €
|
B магазин doberman.lt |
„Bosch Serie 6 PIE631HB1E“ įmontuojama indukcinė kaitlentė, 60 cm, 4 zonų, juoda.. |
|
389.70 €
|
B магазин freyo.lt |
Bosch Serie 6 PIE631HB1E viryklė Juoda Įmontuoti 60 cm Indukcinė viryklė, padaly.. |
|
393.12 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
393.12 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Bosch Serie 6 PIE631HB1E 60 cm 4-zone black built-in induction hob |
|
393.80 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
393.80 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Indukcinė Kaitlentė - Bosch Serie 6 PIE631HB1E 60 cm 4 Zonų 7400W Juoda |
|
410.99 €
|
B магазин proshop.lt |
Indukcinė Kaitlentė - Bosch Serie 6 PIE631HB1E 60 cm 4 Zonų 7400W Juoda |
|
411.72 €
|
B магазин marsietis.lt |
Pie631hb1e |
|
456.00 €
10 раб. дн.
Стоимость доставки: 20.00 € Срок доставки: 10 раб. дн. |
456.00 €
10 раб. дн.
Стоимость доставки: 20.00 € Срок доставки: 10 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 19:24
! Сообщить об ошибке| Марка | BOSCH |
| Категория | Варочные панели |
| Продукт код | 4242005393893 |
| Kaitviečių skaičius | 4vnt. |
| Išplėsta kaitvietė | nėravnt. |
| Tipas | keraminė kaitlentė |
| Paviršiaus danga | grūdintas stiklas |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Galia | 7400w |
| Valdymas | jutiklinis |
| Aukštis | 51cm |
| Plotis | 59.2cm |
| Gylis | 52.2cm |
| Svoris | 10.5kg |
| Kaitinimo galingumo lygiai | 17 |
| Likutinės šilumos indikatorius | + |
| Apsaugos nuo vaikų užraktas | + |
| Laikmatis | + |
| Ekranėlis su skaitmenine indikacija | + |
| Puodo atpažinimo funkcija | + |
| Rėmelis | be rėmo |
| Palaikomos technologijos | home connect |
| Maitinimo laidas | + |
| Показать больше | |








































