Kaitlentė Bosch PID631BB5E цена
Kaitlentė Bosch PID631BB5E цена
Мы рассматриваем другие предложения.
Если вы хотите, чтобы мы сообщили когда будет -
нажмите 💚Хочу.
| Марка | BOSCH |
| Категория | Варочные панели |
| Продукт код | 4242005320752 |
| Gamintojo kodas | pid631bb5e |
| Kaitviečių skaičius | 3vnt. |
| Tipas | indukcinė kaitlentė |
| Paviršiaus danga | grūdintas stiklas |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Galia | 7400w |
| Valdymas | jutiklinis |
| Aukštis | 5.2cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 49cm |
| Likutinės šilumos indikatorius | + |
| Veikimo sutrikimo indikatorius | - |
| Apsaugos nuo vaikų užraktas | + |
| Automatinio užvirinimo funkcija | + |
| Automatinis išsijungimas | + |
| Laikmatis | + |
| Ekranėlis su skaitmenine indikacija | + |
| Garsinis signalas | + |
| Užvirimo jutiklis | - |
| Kepimo jutiklis | + |
| Puodo atpažinimo funkcija | + |
| Kita informacija | Įmontuojama virš stalviršio, laikmačiai kiekvienai zonai |
| Laikiklių tipas | be laikiklių |
| Rėmelis | be rėmo |
| Palaikomos technologijos | apsauga nuo perkaitimo |
| Maitinimo laidas | + |
| Показать больше | |





















