Kaitlentė Bosch PGH6B5K90 цена
Kaitlentė Bosch PGH6B5K90 цена
Dujinė Viryklė - Bosch Serie 4 PGH6B5K90 58cm 4 Zonos Nerūdijančio PlienoKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 282.0 € |
|
195.21 €*
|
B магазин pigu.lt |
Dujinė kaitlentė Bosch 4 serija PGH6B5K90Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 241.9 € |
|
196.29 €*
|
B магазин senukai.lt |
Bosch Serie 4 PGH6B5K90 viryklė Nerūdijančiojo plieno Įmontuoti 58 cm Dujinė 4 z..Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
204.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
Bosch Serie 4 PGH6B5K90 hob Stainless steel Built-in 60 cm Gas 4 zone(s) |
|
187.44 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
187.44 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Bosch Serie 4 PGH6B5K90 hob Stainless steel Built-in 60 cm Gas 4 zone(s) |
|
192.29 €
|
B магазин baitukas.lt |
Dujinė Viryklė - Bosch Serie 4 PGH6B5K90 58cm 4 Zonos Nerūdijančio PlienoKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 282.0 € |
|
195.21 €*
|
B магазин pigu.lt |
Bosch Serie 4 PGH6B5K90 hob Nerūdijantis plienas Built-in 60 cm Gas 4 zone(s) |
|
195.22 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
195.22 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Dujinė kaitlentė Bosch 4 serija PGH6B5K90Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 241.9 € |
|
196.29 €*
|
B магазин senukai.lt |
Dujinė kaitlentė Bosch 4 serija PGH6B5K90Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 241.9 € |
|
196.29 €*
|
B магазин 1a.lt |
Bosch Serie 4 PGH6B5K90 hob Stainless steel Built-in 58 cm Gas 4 zone(s) |
|
197.48 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
197.48 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
„Bosch Serie 4 PGH6B5K90“ kaitlentė Nerūdijančio plieno Įmontuojama 60 cm Dujinė..больше |
|
198.29 €
|
B магазин marsietis.lt |
Bosch Serie 4 PGH6B5K90 hob Stainless steel Built-in 60 cm Gas 4 zone(s) |
|
198.88 €
|
B магазин fortakas.lt |
Bosch Serie 4 PGH6B5K90 viryklė Nerūdijančiojo plieno Įmontuoti 58 cm Dujinė 4 z..Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
204.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
„Bosch Serie 4 PGH6B5K90“ kaitlentė Nerūdijančio plieno Įmontuojama 60 cm Dujinė.. |
|
211.15 €
|
B магазин freyo.lt |
Bosch Serie 4 PGH6B5K90 viryklė Nerūdijantis plienas Įmontuojama 60 cm dujinė 4 .. |
|
224.70 €
|
B магазин vitalimax.lt |
Dujinė Viryklė - Bosch Serie 4 PGH6B5K90 58cm 4 Zonos Nerūdijančio Plieno |
|
228.09 €
|
B магазин proshop.lt |
Bosch Serie 4 PGH6B5K90 įmontuojama viryklė iš nerūdijančio plieno, 60 cm dujinė.. |
|
231.57 €
|
B магазин doberman.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-21 17:18
! Сообщить об ошибке| Марка | BOSCH |
| Категория | Варочные панели |
| Продукт код | 4242005484614 |
| Gamintojo kodas | pgh6b5k90 |
| Kaitviečių skaičius | 4vnt. |
| Išplėsta kaitvietė | 1vnt. |
| Tipas | dujinė kaitlentė |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Galia | 7800w |
| Valdymas | mechaninis |
| Plotis | 58.2cm |
| Gylis | 52cm |
| Svoris | 10.10kg |
| Kaitinimo galingumo lygiai | - |
| Likutinės šilumos indikatorius | - |
| Veikimo sutrikimo indikatorius | - |
| Apsaugos nuo vaikų užraktas | - |
| Automatinio užvirinimo funkcija | - |
| Automatinis išsijungimas | - |
| Laikmatis | - |
| Ekranėlis su skaitmenine indikacija | - |
| Garsinis signalas | - |
| Užvirimo jutiklis | - |
| Kepimo jutiklis | - |
| Puodo atpažinimo funkcija | - |
| Kita informacija | 4 dujiniai degikliai (1 trigubas ugnies žiedas), Žikleriai suskystintoms dujoms komplekte |
| Laikiklių tipas | ketaus |
| Rėmelis | be rėmo |
| Purkštukai suskystintoms dujoms | + |
| Palaikomos technologijos | apsauga nuo dujų nutekėjimo |
| Maitinimo laidas | + |
| Показать больше | |




























