Kaitlentė Bosch PCP6A5I90 цена
Kaitlentė Bosch PCP6A5I90 цена
PCP6A5I90 Gas hob |
|
250.47 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
250.47 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Įmontuojama dujinė kaitlentė Bosch PCP6A5I90 |
|
250.64 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
250.64 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Įmontuojama dujinė kaitlentė Bosch PCP6A5I90Yra sandėlyje. |
|
256.00 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
256.00 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Bosch Serie 6 PCP6A5I90 viryklė Nerūdijančiojo plieno Įmontuoti 58 cm Dujinė 4 z.. |
|
299.00 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
299.00 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-05 00:24
! Сообщить об ошибке| Марка | BOSCH |
| Категория | Варочные панели |
| Продукт код | 4242005496006 |
| Kaitviečių skaičius | 4vnt. |
| Išplėsta kaitvietė | nėravnt. |
| Tipas | dujinė kaitlentė |
| Paviršiaus danga | nerūdijantis plienas |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Galia | -w |
| Valdymas | mechaninis |
| Aukštis | 51,5 mmcm |
| Plotis | 58.2cm |
| Gylis | 52cm |
| Svoris | 10kg |
| Kaitinimo galingumo lygiai | 9 |
| Likutinės šilumos indikatorius | - |
| Veikimo sutrikimo indikatorius | - |
| Apsaugos nuo vaikų užraktas | - |
| Automatinio užvirinimo funkcija | - |
| Automatinis išsijungimas | - |
| Laikmatis | - |
| Ekranėlis su skaitmenine indikacija | - |
| Garsinis signalas | - |
| Užvirimo jutiklis | - |
| Kepimo jutiklis | - |
| Puodo atpažinimo funkcija | - |
| Kita informacija | el. uždegimas integruotas į rankenėles, dujų nuotėkio apsauga, ketaus grotelės |
| Laikiklių tipas | ketaus |
| Rėmelis | be rėmo |
| Purkštukai suskystintoms dujoms | + |
| Palaikomos technologijos | apsauga nuo dujų nutekėjimo |
| Maitinimo laidas | 110 |
| Показать больше | |

























