Kaitlentė Bosch PBP6B5K80 цена
Kaitlentė Bosch PBP6B5K80 цена
Bosch PBP6B5K80Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 243.0 € |
|
145.70 €*
|
B магазин pigu.lt |
BOSCH gas hob PBP6B5K80 |
|
138.35 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
138.35 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
BOSCH Dujinė kaitlentė PBP6B5K80 |
|
145.20 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
145.20 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Bosch PBP6B5K80Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 243.0 € |
|
145.70 €*
|
B магазин pigu.lt |
Dujinė kaitlentė Bosch PBP6B5K80Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
145.70 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 3.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
145.70 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 3.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
Dujinė kaitlentė Bosch PBP6B5K80Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
148.00 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
148.00 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
Bosch Serie 2 PBP6B5K80 viryklė Nerūdijančiojo plieno Įmontuoti 60 cm Dujinė 4 z.. |
|
151.84 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
151.84 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
BOSCH gas hob PBP6B5K80 |
|
186.22 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
186.22 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-04 16:43
! Сообщить об ошибке| Марка | BOSCH |
| Категория | Варочные панели |
| Продукт код | 4242005437863 |
| Gamintojo kodas | pbp6b5k80 |
| Kaitviečių skaičius | 4vnt. |
| Išplėsta kaitvietė | nėravnt. |
| Tipas | dujinė kaitlentė |
| Paviršiaus danga | nerūdijantis plienas |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Valdymas | mechaninis |
| Aukštis | 4.5cm |
| Plotis | 58.2cm |
| Gylis | 52cm |
| Likutinės šilumos indikatorius | - |
| Veikimo sutrikimo indikatorius | - |
| Apsaugos nuo vaikų užraktas | - |
| Automatinio užvirinimo funkcija | - |
| Automatinis išsijungimas | - |
| Laikmatis | - |
| Ekranėlis su skaitmenine indikacija | - |
| Garsinis signalas | - |
| Užvirimo jutiklis | - |
| Kepimo jutiklis | - |
| Puodo atpažinimo funkcija | - |
| Kita informacija | 4 dujiniai degikliai, apsauga nuo dujų nuotėkio, žikleriai suskystintoms dujoms komplekte |
| Laikiklių tipas | emaliuoti |
| Rėmelis | be rėmo |
| Purkštukai suskystintoms dujoms | + |
| Palaikomos technologijos | apsauga nuo dujų nutekėjimo |
| Maitinimo laidas | + |
| Показать больше | |


























